kinom

: Kredyt dla firm

W którym banku teraz najlepiej wziąć kredyt na rozwój działalności? Niestety na dotacje nie mam aktualnie czasu, z kredytem będzie łatwiej ale nie mogę się zdecydować na bank. Czytałem takie porównanie http://www.wprost.pl/ar/526298/Jak-wybr … dla-firmy/  i mam swój typ, ale co byście polecali?

karol77

Odp: Kredyt dla firm

Przedsiębiorcy, obok samorządów, będą w latach 2014-2020 największymi beneficjentami funduszy unijnych. W sumie na rozwój przedsiębiorstw w najbliższych 7 latach zostanie przeznaczonych 20 mld euro. Dlatego już teraz warto dowiedzieć się, na co i na jakich zasadach będzie można pozyskać środki unijne. W kolejnych 7 latach szerzej wykorzystywane będzie wsparcie pozadotacyjne, czyli kredyty poręczenia i pożyczki udzielane przez pośredników finansowych, w tym banki oraz fundusze pożyczkowe i poręczeniowe. Ich warunki będą preferencyjne w porównaniu z ofertą komercyjną. Zapoznaj się ze stroną http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/

prowadzefirm

Odp: Kredyt dla firm

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który bank jest najlepszy. Każdy ma inną firmę, inne potrzeby. Najlepiej wybrać się do kilku banków, zobaczyć jaką mają dla nas ofertę i wybrać najkorzystniejszą z nich.

stanka

Odp: Kredyt dla firm

W zasadzie trudno mi jest się w tym temacie wypowiadać, ale jeśli szukamy kogoś, kto ma podpowiedź odnośnie kredytów dla nas, to myślę, że takie https://kredytczestochowa.pl/kredyty-dla-firm/ biura powinniśmy odwiedzić. Tutaj fachowiec wesprze nas odpowiednio i doradzi, co i jak.