Mercus

: Szkolenie z negocjacji

Poszukuję szkoleń dotyczących  zakresie negocjacji handlowych, tj. takie, które będą miały na celu zwiększenie efektywności sprzedaży. Firm w której pracuję przekazała nam na ten cel określoną kwotę z tym, że sami mamy wybrać  firmę szkoleniową. Widzę, że EY w ramach akademii biznesu organizuje szkolenia negocjacyjne, tj dokładnie takie http://www.academyofbusiness.pl/pl/szko … acje,110/ Zastanawiam się jednak, na ile szkolenie takie może wpłynąć na sprzedaż. Nie zajmujemy się oczywiście akwizycją, a sprzedażą instrumentów skarbowych i wydaje mi się, że przy indywidualnym ustalaniu oprocentowania takie zdolności mogą się przydać, przy czym chciałabym zaczerpnąć wcześniej informacji, czy z Waszego punktu widzenia takie szkolenie jest przydatne.

gałgan

Odp: Szkolenie z negocjacji

Szkolenia są bardzo ważne, szczególnie w zakresie negocjacji handlowych. Na pewno po szkoleniu sprzedaż wzrośnie, ale trudno powiedzieć o ile.

niebo21

Odp: Szkolenie z negocjacji

Niby myślałem, ze negocjacje to mój konik, a jednak specjaliści z https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-negocjacje pokazali mi, że dużo jeszcze nie wiem smile

MFisc

Odp: Szkolenie z negocjacji

Swojego czasu korzystaliśmy z dofinansowań na szkolenia, ale niestety ciężko teraz o takie____________________
odzież damska hurt

OlkaR

Odp: Szkolenie z negocjacji

Oj przydatna sprawa, sama bym się chętnie wybrała na takie szkolenie...