zyciefinansowe

: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

Witam. Jak uważacie czy kredyty konsolidacyjne opłacają się? Czy rzeczywiście zmniejsza raty i jest wygodny dla osób które mają kilka kredytów do spłaty? Czy tylko jest to taka ściema wcale rat nie zmniejszają a tylko je wydłużają? jaka jest wasza opinia na te temat? Warto też znać podstawowe ABC Konsolidacji http://zyciefinansowe.pl/ogolna-kategor … idacyjnym/

http://zyciefinansowe.pl/ Wszystko w pigułce o kredycie konsolidacyjnym, hipotecznym, wkład własny, jak zwiększyć zdolność kredytową. Zapraszam:)

OlkaR

Odp: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tutaj . Moim zdaniem kredyt konsolidacyjny jest opłacalny, jeśli chcesz zmniejszyć miesięczne wydatki. Jednak jak wszystko, ma swoje wady i zalety. Musisz pamiętać, że wydłużony okres kredytowania jest jednoznaczny ze zwiększeniem kosztów całkowitych.

titan14

Odp: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

Konsolidacja ma ten feler, że trzeba mieć większą zdolność kredytową niż w sytuacji gdy o pożyczki ubiegamy się osobno.

http://superomat.pl/baner.jpg

Woloszczyk

Odp: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

Kiedy mamy dużo zobowiązań to konsolidacja może być ciekawym wyjściem dla nas. Na stronie http://salvusmoney.pl/category/pozyczka … dluzonych/ jest cały dział który opisuje dokładnie wszelkie aspekty konsolidacji pożyczek, wszelkie kruczki prawne itp. Warto przed podjęciem decyzji o konsolidacji zapoznać się dokładnie z tymi informacjami.

expertbank

Odp: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

Myślę, że kredyt konsolidacyjny się opłaca. Najlepiej o tym porozmawiać z expertem bankowym, ale wydaje mi się, że lepiej płacić jedną prowizję, zamiast kilku.

RM1998

Odp: Kredyt konsolidacyjny - czy się opłaca?

to zależy... konsolidacja kredytów w krótkiej perspektywie jest wygodna i korzystna. Jednak w perspektywie długoterminowej może się okazać, że jest to drogie rozwiązanie. Jak wiadomo, mniejsza rata przy konsolidacji zadłużenia wiąże się z wydłużonym okresem spłaty zadłużenia. To z kolei oznacza, że będziemy zmuszeni uiścić większe odsetki na rzecz banku.