tomeczek

: Oplacalność pożyczek hipotecznych.

Witam. Tak jak w temacie mam pytanie co sądzicie o opłacalności pożyczek hipotecznych? Czy są one opłacalne? Jakie warunki należy spełniać, aby móc się o taką pożyczkę ubiegać?
Liczę na ożywioną dyskusję.

klaudia84

Odp: Oplacalność pożyczek hipotecznych.

Jeżeli ktoś np dysponuje kawałekiem niezabudowanego pola, lub ogromnym ogrodem to, to jest dla niego opłacalne. Gorzej gdy ktoś zastawi swój dom i nie ma za co spłacić kredytu tudzież pożyczki...

bezcenny

Przede wszystkim należy mieć czysta hipotekę nie ważne czy to już jest dom czy sama ziemia. Nikt się nie zgodzi na obciążenia jesli są już wpisy w poszczególnych działach księgi.
Pożyczka hipoteczna niczym się nie różni od kredytu bankowego poza tym że może byc udzielana przez instytucje poza bankowe, osoby prywatne na innych zasadach tj, niższym oprocentowaniu, transzach mniejszych restrykcjach co do zabezpieczeń. Bardziej opłacalne dla ludzi cierpliwych.

dexter

Najważniejsze, że pożyczka hipoteczna będzie zawsze bardziej opłacalna niż najlepszy kredyt gotówkowy. Jeśli tylko mamy zdolność kredytową i dział czwarty księgi wieczystej jest czysty można śmiało się starać.

bankówka

Pożyczka pod zastaw nieruchomości, ale w przeciwieństwie do kredytu , nie musimy podawać informacji na co przeznaczona jest pożyczana przez nas kwota. Czas kredytowania jest dłuzszy niz pozyczek gotówkowych, a i koszty nizsze, własnie na to bardzo dobre zabezpieczenie dla banku jakim jest nasza nieruchomość.

megi12

Pożyczka hipoteczna Open Finance
•porównamy wady i zalety poszczególnych ofert
•dopasujemy ratę i wysokość kredytu do Twoich możliwości
•wybierzemy najlepsze oprocentowanie porównywalne z oprocentowaniem kredytów mieszkaniowych
•w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności
http://m_finanse.systempartnerski.pl/op … eczne.html

studenckie

Pożyczka hipoteczna jest na pewno tansza od kredytu gotowkowego, dlatego warto wziac tanią pożyczkę hipoteczną np w ing

Ostatnio zmieniony przez studenckie (2011-08-09 17:41:21)

imbolsztyn

witam polecam stroę www.kredytanio.pl mają fajne oferty formularz wypełni się za darmo i banki same się odezwą pozdrawiam

arkzawiercie

Porównywarka kredytów hipotecznych
=====================================
Dlaczego warto korzystać z naszej porównywarki?
- dane na podstawie których przygotowujemy porównanie są na bieżąco aktualizowane przez naszych specjalistów,
- zestawienie jest obiektywne i nie zawiera ofert sponsorowanych,
- porównujemy kredyty w 4 walutach (PLN, CHF, EUR, USD),
- klient może wybrać cztery różne cele kredytowania: zakup mieszkania, zakup działki, refinansowanie, budowę domu,
- pozwalamy zawęzić wyniki do ofert skierowanych dla osób poszukujących mieszkania w programie „Rodzina na Swoim”,
- dodatkowo klient może wybrać opcję w której decyduje się skorzystać z innych produktów banku, aby obniżyć marżę,
- wyniki sortowane są według RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania)
===>sprawdź<===

Ostatnio zmieniony przez arkzawiercie (2012-05-19 16:15:11)

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

kalkulator

Pożyczka hipoteczna na pewno jest sporo tansza od kredytu gotówkowego. W niektorych bankach pożyczki hipoteczne sa naprawde tanie.

maciejka

Pożyczka hipoteczna zawsze będzie lepszym rozwiązaniem niż kredyt gotówkowy. Kredyty hipoteczne, a do takich należy pożyczka hipoteczna są oparte na obciążaniu hipoteki nieruchomości, a to jak wiadomo jest rozwiązaniem do którego banki mają najwięcej zaufania. Największa jest także spłacalność takich kredytów. W rezultacie pożyczka hipoteczna ma znacznie niższe oprocentowanie niż kredyt gotówkowy.

Ostatnio zmieniony przez maciejka (2013-07-16 07:09:55)

Magda37

dziś ciężko Samemu zorientować się w całej gamie produktów oferowanych przez Banki.
Wszystko też zależy od parametrów Banku.
Ja po długim serfowaniu i analizie stron internetowych znalazłam jedną, gdzie są dla mnie i sądzę, że dla innych także są dobre warunki zawarcia umowy

http://goo.gl/buXnF

osobiście jestem zadowolona.
Moja sąsiadka jest zazdrosna !!! pewnie myśli, że wygrałam w totolotka
pozdrawiam

marmoon

Kredyt hipoteczny jest zawsze korzystniejszy, ale ciężko zdecydować się na któryś wśród tylu ofert. Banki prześcigają się w pomysłach na zdobycie nowych klientów. Jeden z banków przyznawał ostatnio kredyty na podstawie pit 2011 druki. Ja zdecydowałam się przed zaciągnięciem kredytu zaczerpnąć porady doradcy i właśnie poszukuję jakiegoś sprawdzonego.

vyx

witam

mozesz zobaczc tu:

na stronce internetowej : bank.e-biznes.org

pozdrawiam

marmoon

Tak, też chciałem wziąć ten kredyt. Miałem im przynieść pit 37 za 2011 druk ten potem oglądali chyba w pięć osób, coś wklepywali do komputera i lipa. Chyba im się moje wypłaty nie spodobały: )

camper

Widzę, że pożyczki hipoteczne coraz popularniejsze się stają smile Nie ma to jak dobra stara pożyczka bankowa bez wychodzenia z domu smile

Ostatnio zmieniony przez camper (2014-04-01 06:13:57)

arkzawiercie

Top10 Kredyty hipoteczne - codziennie aktualizowany ranking kredytów hipotecznych:
===>sprawdź<===

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

Marek Sz.

marmoon napisał:

Kredyt hipoteczny jest zawsze korzystniejszy, ale ciężko zdecydować się na któryś wśród tylu ofert. Banki prześcigają się w pomysłach na zdobycie nowych klientów. Jeden z banków przyznawał ostatnio kredyty na podstawie pit 2011 druki. Ja zdecydowałam się przed zaciągnięciem kredytu zaczerpnąć porady doradcy i właśnie poszukuję jakiegoś sprawdzonego.

Nie sądzę, aby jakikolwiek bank udzielił kredytu hipotecznego na podstawie PIT-u:] to tak jak z kredytami na dowód, w przypadku których bank i tak sprawdza historię w BIK i wpływy na konto. Nie należy więc sugerować się takimi rzekomymi okazjami. Jeśli nawet bank obniża np oprocentowanie kredytów, czy też nie pobiera prowizji, to po ustaniu "promocji" wszystko i tak sobie wyrówna:D

Ubezpieczenie OC - dowiedz się wszystkiego!

konto

Pożyczki hipoteczne są sporo tansze niż kredyty gotówkowe. Oprocentowanie jest naprawdę sporo nizsze.

camper

Oczywiście, że pożyczka hipoteczna jest o wiele tańsza od gotówki bez ustanawiania zabezpieczenia. Tylko trzeba mieć właśnie zabezpieczenie hipoteczne. Jest nawet wiele firm co udzielają pozabankowych pożyczek właśnie pod zastaw nieruchomości i nawet bez bik - tylko wartość przyznanej kwoty jest ok 2x niższa niż wartość nieruchomości będącej zabezpieczeniem.

Ostatnio zmieniony przez camper (2014-04-01 06:14:13)

seenkar

bezcenny napisał:

Przede wszystkim należy mieć czysta hipotekę nie ważne czy to już jest dom czy sama ziemia. Nikt się nie zgodzi na obciążenia jesli są już wpisy w poszczególnych działach księgi.
Pożyczka hipoteczna niczym się nie różni od kredytu bankowego poza tym że może byc udzielana przez instytucje poza bankowe, osoby prywatne na innych zasadach tj, niższym oprocentowaniu, transzach mniejszych restrykcjach co do zabezpieczeń. Bardziej opłacalne dla ludzi cierpliwych.

No właśnie, że Getin pozwala na wpisanie się na drugim miejscu w księdze. Sam sprawdzałem.

komplita

Jak w przypadku każdego produktu bankowego, tak i tutaj musimy zwrócić uwagę na to, że wiele jest dobrych ofert, ale nie wszystkie takie są. Osobiście polecam stronę http://hipoteczne.czest.pl gdyż myślę, że jest to właściwy adres.

Klimas

Zasadniczo tak jak z każdym kredytem i pożyczką, tak i tutaj możemy powiedzieć, że w niektórych miejscach to się opłaca, a w niektórych nie. Na pewno jednym z takich miejsc, o których można powiedzieć, że są warte zainteresowania jest http://kredyty-gdynia.pl. Z tego miejsca skorzystało już wiele osób.

tulip

Według kalkulatora pożyczek hipotecznych na stronie http://kredytowykalkulator.com/kalkulat … ipoteczne/ najtańsza pożyczka jest oprocentowana na niewiele ponad 5% w skali roku (jest to oprocentowanie rzeczywiste). Jest to niewiele więcej, ile ma typowy kredyt hipoteczny.  Moim zdaniem się opłaca, tym bardziej że jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż kredyt gotówkowy czy szybka pożyczka pozabankowa.

OlkaR

Oprocentowanie takich pożyczek jest zazwyczaj dużo wyższe niż w przypadku kredytów hipotecznych, jednak decydując się na ten produkt, nie trzeba podawać celu, na jaki chce się przeznaczyć pieniądze.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o pożyczkach hipotecznych, polecam lekturę http://infosa.pl/kredyt-hipoteczny-czy- … edy-wybrac jest tam wiele praktycznych informacji.