michalskij

: Mam małą firmę, gdzie założyć konto bankowe?

Tak jak w temacie. Mam małą firmę, chcę założyć jakieś konto firmowe dla niej. Wielu ludzie poleca Smart Bank, ale to nowy bank i sam nie wiem.
Mam też listę kont firmowych, ale nie wiem na co się zdecydować. Czy możecie coś polecić?

kacper61

Odp: Mam małą firmę, gdzie założyć konto bankowe?

Polecam PKO BP bardzo dobra oferta dla firm

radekszop

PKO BP  jeśli chcesz założyć konto firmowe, tam są najlepsze warunki dla przedsiębiorców.

hulk

Szczerze to nie slyszalem o tym.

fragles

W sieci istnieje mnostwo roznego rodzaju rankingow .. niestety wiekszosc jest zrobiona na szybko bez wiekszego wgladu na sytuacje jaka dzieje sie na rynku. Watpie aby jakas nowopowstala strona miala sprawdzone dane, wszystko niestety kosztuje. Jesli juz jestesmy przy kontach skierowanych do biznesu to warto wziasc pod uwage jeszcze dwie kwestie. Pierwsza z nich bedzie mozliwosc ewentualnego wziecia kredytu .. przeciez nigdy nie wiadomo czy nie bedzie slabiej finansowo. Dobre warunki pod tym wzgledem mozna znalezc tutaj https://www.deutschebank.pl/profesjonal … edyty.html Druga sprawa to mozliwosc pomnazania swojego kapitalu. Tutaj duze pole do popisu mozna dac bankom jednak te zazwyczaj nie oferujac nic wiecej od lokat. Warto rzucic okiem na ofertem DB bo maja ich sporo i porownac do konkurencji. Oczywiscie podjecie ostatecznej decyzji musi byc dobrze przemyslane.

marlao

Polecam założyć konto bankowe w Aliorbanku. Naprawdę. Wciąż jest tam promocja w ktorej można wyciągnąć nawet 1500 zł w ciągu roku za aktywne korzystanie z konta. Sam wyciągnąłem ok. 1000 zł. Ważne żeby przelewać z niego opłatę za ZUS, podatek PIT czy VAT. Za przelew na ZUS w wysokości min. 250 zł dostajemy w miesiącu 25 zł, to samo za przelew podatkowy za min. 500 zł. Serio, polecam. Ranking kont firmowych, który znalazłem w sieci, najlepiej wyjaśni co tam obecnie jest oferowane.

Ostatnio zmieniony przez marlao (2019-07-15 14:45:42)