paweł31

: Opinie o młodzieżowym koncie w mBanku

Witam, jakie macie opinie o koncie dla młodzieży w mBanku ?

Wiem, że żyjemy w czasach, w których konkurencja jest coraz większa. Sami jesteśmy zasypywani codziennie tysiącami niepotrzebnych reklam i innego spamu. Zarówno w internecie, jak i tradycyjnej telewizji. Jednak nadal wielu ludzi daje się łapać na takie oferty marketingowców.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrozumieć te procesy i zacząć wyciągać z nich odpowiednie wnioski. W takim celu powstał mój blog https://finansenaprosta.blogspot.com/ na którym piszę o zagadnieniach w przeważającej części z branży finansowej. Mając na uwadze to, że moja pomoc może trafić do szerokiego grona odbiorców za pośrednictwem Internetu. Porównuje nie tylko oferty konta bankowych i firm ubezpieczeniowych. Staram się przedstawiać jasno i sensownie cały wachlarz niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ekonomicznego. Zresztą dzięki systemowi komentarzy poznasz nie tylko moją opinie o produktach bankowych oraz pozabankowych. Przeczytasz co o nich sądzą również czytelnicy bloga i przypadkowi Internauci.

Ostatnio zmieniony przez paweł31 (2020-01-14 18:28:40)

OlkaR

Odp: Opinie o młodzieżowym koncie w mBanku

Nie wiem jak to wygląda teraz. Miałam konto młodzieżowe w mBanku jakiś czas temu. Ogólnie wszystko ok, ale jeśli nie płacisz kartą przez miesiąc za min. 100-200zł to pobierają ci opłatę za kartę.

martawedro

Odp: Opinie o młodzieżowym koncie w mBanku

Konta młodzieżowe to super sprawa smile Młodzi mogą zarządzać swoimi finansami jeszcze przed 18 smile Pozdrawiam