pmsady

: konta bankowe - porównanie

Porównaj konta bankowe w jednym miejscu, kilkanaście banków i kont do wyboru, szczegóły na http://www.banki-online.com.pl/kontaosobiste/

bankowiec

Odp: konta bankowe - porównanie

Dzięki, to przyda się, lubię takie zestawienie.

Od dość dawna mam kilka miejsc na oku, ale w innych miastach. W tym dopiero się rozglądam na rynku. Lubię czasami przeczytać dobrą recenzję, więc także tym razem myślę, że się nie zawiodę. Tym bardziej, że wielu blogerów dość dobrze potrafi opisywać wiele spraw. Od kulinarne po bankowe, gdzie finansowy blog może być dobrym miejscem do zdobywania wiedzy. Również fora dyskusyjne, takie jak to, na którym się znajdujemy mogą dołożyć swoją cegiełkę. Sprawiając, że użytkownicy internetu i jednocześnie klienci restauracji mogę wymieniać się informacjami. Opinie na łamach serwisów nie są usuwane przez przedsiębiorców i moderowane, więc można uznać, iż są prawdziwe. Sektor usług bankowych został dość mocno rozwinięty w ostatnich latach i ma teraz szereg usprawnień, które mogą nam pomóc. Na stronach finansowych, blogach i w innych miejscach można dziś znaleźć wiele dobrych porad. Nie tylko z sektora bankowego, lecz również oszczędnościowego i budowania domowego budżetu.

Ostatnio zmieniony przez bankowiec (2020-01-08 16:52:11)

finansenaplus

Zakładając konto 360 stopni w Banku Millennium możesz otrzymać do 360zł zł zwrotu za płatności bezgotówkowe kartą i telefonem z darmową aplikacją BLIK.
Szczegóły tej promocji i tego jak dostać 360zł opisałem na blogu w wpisie.

Ostatnio zmieniony przez finansenaplus (2019-07-01 16:39:11)

pawel2

Millenium jest tanie ale nest bank  ma jeszcze tańsze

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.

OlkaR

pawel2 napisał:

Millenium jest tanie ale nest bank  ma jeszcze tańsze

i w Millennium mają fajne promocje na otwarcie konta (a przynajmniej mieli jeszcze niedawno).

marlao

Fajne porównanie kont w internecie znalazłem na takiej oto stronie: https://kontawbanku.pl. Pytanie jeszcze, czy pytasz o konta osobiste, czy oszczędnościowe?

OlkaR

Skoro wątek dodany na kontach osobistych, a nie oszczędnościowych, to raczej chodzi o te pierwsze :p