Pacio

: Lokata

Chciałbym gdzieś ulokowac 6000 zł na okres max roku. Planuje je odłożyć na lokatę ponieważ wydaje mi się to najlepszym wyjściem. Po raz pierwszy mam styczność z bankami i nie bardzo wiem którą lokatę wybrać. Czy moglibyście mi doradzić?

Makler

Odp: Lokata

Może obligacje skarbowe?
___
pożyczka od ręki

wojts

Odp: Lokata

A może lokata terminowa sprawdzona już przez mojego brata? lokaty terminowe

bankówka

Odp: Lokata

Według najnowszego rankingu lokat całkiem dobrze wypada lokata w Meritum Banku i w Getin Banku, oprocentowanie odpowiednio5,10% i 5,02%. Trzeba jednak, dokładnie czytac umowy, bo banki lubia fundowac niespodzianki, np w postaci dodatkowej usługi, np karty kredytowej.

ewelinka_a

Odp: Lokata

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Jest ona anonimowa, a zebrane wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej dotyczącej depozytów w bankach internetowych.
Z góry dziękuję
Link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/49774/de … owych.html

fetel

Odp: Lokata

ja osobiście bym ulokował te pieniądze na obligacje skarbowe

sprężarki chłodnicze - sprężarki chłodnicze
podsłuchy - podsłuchy

arkzawiercie

Odp: Lokata

Najlepsze metody oszczędzania
=======================
Poszukiwanie odpowiedniej formy gromadzenia oszczędności nie powinno ograniczać się do jednego pytania - ile można zarobić? Do każdego życiowego celu wymagającego finansowego wysiłku warto podejść indywidualnie. Trzeba rozważyć, czy stać nas na ponoszenie ryzyka w imię możliwego zarobku, określić, skąd będą pochodziły nadwyżki pieniężne i jak często będą zasilały nasz rachunek, zastanowić się, czy nagła zmiana planów nie pociągnie za sobą uszczuplenia zgromadzonych zasobów. Chwila refleksji opłaci się później, gdy będziemy zbierali owoce naszej zapobiegliwości.
http://ulinks.net/metodyoszczedzania

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

franki

Odp: Lokata

ostatnio modne zrobiło się inwestowanie w złoto, podobno smile

livigno - livigno    śpiwory - śpiwory

tomekopalowicz

Odp: Lokata

Obecnie najkorzystniejsze są lokaty 3 miesięczne z dzienną kapitalizacją. Najleszę oferty są w Meritum Bank i Alior bank.

http://www.finansosfera.pl/porownanie-l … rminowych/

karol77

Odp: Lokata

Na rynku dostępne są lokaty o terminach od kilku dni do nawet kilku lat, o oprocentowaniu zmiennym i stałym. Można je zakładać zarówno w placówkach bankowych, jak i przez internet czy bankowość telefoniczną. Niektóre oferty są zarezerwowane tylko dla stałych klientów banku. Lokaty zazwyczaj są oprocentowane wyżej niż konta, jednak są mniej płynne. Wypłata środków przed zadeklarowanym terminem może skutkować utratą prawa do odsetek. Bardzo dobrą propozycją jest lokata https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/

OlkaR

Odp: Lokata

Obecnie lokaty się kompletnie nie opłacają... już lepiej sobie samemu gdzieś odkładać te pieniądze ;p