wilaster

: Dobry bank

Zasadniczo od banku oczekujemy, aby miał dla nas jakąś ciekawą ofertę kredytu, konta, lokaty lub innego produktu. Chcemy mieć najlepszą ofertę. Niełatwo ją znaleźć, ale na pewno pomoże nam odwiedzenie strony http://dobrybank.info gdyż tam mamy sporo dobrych informacji.

Enigma75

Odp: Dobry bank

Ogólnie bardzo wiele cennych informacji na temat banków, produktów bankowych możemy uzyskać odwiedzając stronę http://banki24.info na którą gorąco zapraszam.

Ostatnio zmieniony przez Enigma75 (2014-03-16 16:13:29)

karnysądowy

Odp: Dobry bank

Dobry bank to pojęcie względne i każdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja myślę, bo takie mam doświadczenie, że dobry bank możemy znaleźć pod adresem http://bsbank.pl a oferta, która tam jest powinna zaspokoić każdego.

sesje

Odp: Dobry bank

Sporo jest stron z rankingami które ułatwiają podjęcie decyzji, w związku z wyborem odpowiedniego konta, kredytu, czy lokaty, sesje bankowe

klosia

Odp: Dobry bank

w tej kwestii najistotniejsza jest obsługa klienta i udogodnienia dla stałych klientów

michalskij

Odp: Dobry bank

Zdaję sobie sprawę, że czegoś takiego jak najlepsze banki i konta bankowe nie ma. Ale z całą pewnością listę tych na które warto zwracać uwagę, już dawno sporządzono: http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/ polecam wybrać coś dla siebie.

majastras

Odp: Dobry bank

Najciężej jest teraz znaleźć jakąś dobrą lokatę, bo jeśli chodzi o konta osobiste to zdarzają się okazje, że banki płacą klientom, żeby założyli u nich konto.

OlkaR

Odp: Dobry bank

Warto też skorzystać z porównywarek banków, w Internecie jest takich mnóstwo.