wilqu61

: Oszczędnościowy emax plus

eMax plus to niezwykły sposób oszczędzania w banku - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek z jednoczesną możliwością wypłaty środków bez utraty korzyści, a przy tym wysokie oprocentowanie.
      Oprocentowanie:
      do 49 999,99 PLN 3%
      od 50 000 PLN do 99 999,99 PLN 3,20%
      od 100 000 PLN 3,85%
      0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
      0 zł za przelewy przez Internet.
      Wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz i ile chcesz.
      Pieniądze możesz trzymać na RACHUNKU dokładnie tyle, ile chcesz i jak długo jest Ci wygodnie.
      Dajemy Ci możliwość otwarcia czterech rachunków eMAX plus, czyli dajemy Ci szansę na lepsze zarządzanie oszczędnościami.
      Swoje środki, razem z dopisanymi już odsetkami możesz wycofać w dogodnej dla Ciebie chwili.

http://www.mbank.net.pl/10624

mikiqu

Odp: Oszczędnościowy emax plus

czy ktoś mi może wytłumaczyć czym się różni konto eMax od eMax Plus??
http://www.mbank.pl/indywidualny/rachun … dnosciowe/

wilqu61

Odp: Oszczędnościowy emax plus

Dla porównania przedstawiam konto e-max
Proponując Ci RACHUNEK oszczędnościowy eMAX, oferujemy przede wszystkim konkurencyjne oprocentowanie w porównaniu do standardowych lokat.
W przeciwieństwie do lokat terminowych wypłata pieniędzy z rachunku eMAX nie zmienia zasad oprocentowania.
W mBanku znajdziesz wygodę i maksimum korzyści:
Ze środków zgromadzonych na RACHUNKU  eMAX  korzystasz wtedy, kiedy potrzebujesz.

Do rachunku oferujemy KARTĘ debetową Visa Electron.

Z RACHUNKU eMAX możesz dokonywać przelewów na jeden wcześniej zdefiniowany rachunek. Jeśli chcesz, eMAX może być rachunkiem wspólnym. Możesz posiadać 4 rachunki eMAX - to pomoże Ci rozdzielić oszczędności przeznaczone na różne cele.

Wpłacasz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie musisz deklarować stałych wpłat ani minimalnej sumy wpłaty.

Pieniądze możesz trzymać w mBanku jak długo chcesz. Nie stosujemy żadnych obowiązkowych terminów. Każda złotówka znajdująca się na rachunku oszczędnościowym eMAX pracuje tak samo, w mBanku nie ma progów, od których uzależniona byłaby wysokość odsetek.

Swoje środki, razem z odsetkami możesz wycofać w dowolnej chwili. Wykonanie przelewu w kanałach zdalnych na rachunek w obcym banku kosztuje 0,50 zł. Zawsze możesz też skorzystać z oferowanej do rachunku KARTY płatniczej.

Przelew z eMAXa można wykonać na jeden zdefiniowany rachunek docelowy - to podstawowa różnica między rachunkiem eMAX i eKONTEM. Dlatego nasi Klienci bardzo często definiują swoje eKONTO jako rachunek docelowy przelewów z eMAXA.

Przelewy między rachunkami w mBanku są natychmiastowe, a na eKONCIE możesz mieć nawet 50

http://www.mbank.net.pl/10621

finansenaplus

Odp: Oszczędnościowy emax plus

Mam emax i mogę polecic, to dobre konto.

Zastanawiałem się kiedyś ile czasu jest potrzebne, aby stać się dobrym w tym, co się robi. Czytając na ten temat w internecie doszedłem do wniosku, że trzeba praktykować daną rzecz jak najdłużej. Jednocześnie dokształcając się w nowych rozwiązaniach. Podczas audytu w ING Banku opinie na temat jakości obsługi różniły się pośród różnych grup wiekowych. Użytkownicy konta osobistego oraz innych produktów powiązanych nie raz wypowiadali się na forach. Będąc również osobą korzystającą z nowoczesnych rozwiązań elektronicznych. Jest to bardzo rozwojowy trend w sektorze. Choć instytucje finansowe twierdzą, że jest inaczej to bankowość mobilna jest tylko kolejną formą bankowości elektronicznej. Pozwalającej na ograniczenie opłat dla rachunku osobistego oraz produktów oszczędnościowych. Przekonałem się o tym, gdy mogłem założyć konto w ing za pomocą kuriera wnioskiem przez Internet. Więc powiem, wprost, że część konkurencji została w tyle. Głównie z powodu tego, iż podwyższono prowizje, które są naliczane za użytkowanie kont. Takie działania nie mogły pozostać nie zauważone. Wiele osób zagłosowało nogami i zmieniło bank na inny. Przeniesienie produktów albo ich zamknięcie możliwe są w wielu przypadkach online. Stąd tak duże migracje po wprowadzaniu albo podnoszeniu stawek nie lubianych opłat. Tutaj ING Bank Śląski jest jednym na najlepszych wyborów na rynku moim zdaniem. Proces ten rozpoczął się od decyzji rządowych i to przez partię rządzącą mamy wyższe koszty prowadzenia rachunków bankowych. Pamiętacie jak kilkukrotnie obniżano stawki iterchange? To właśnie zmniejszenie prowizji z tytułu płatności kartami było punktem zapalnym. Instytucje finansowe musiały przerzucić część tych opłat na klientów. Na szczęście nie wszystkie banki zrobiły to w takim stopniu. Zaś gwoździem do trumny okazał się podatek bankowy przegłosowany w ekspresowym tempie w sejmie. Za jego sprawą instytucje finansowe zaczęły płacić dodatkowy haracz do budżetu. Jak wiadomo koszty są zawsze przerzucane na klientów, więc stawki prowizyjne szybko poszły w górę. Politycy udawali, że nie widzą problemu i to nie ich wina. Jednak rzeczywistość jest inna i warto ją znać.

Opis profilowy jest moim zdaniem dobrym miejscem, aby o tym wspomnieć i przedstawić swoje spojrzenie na sytuację. Wracając do sedna założyć konto w ING Banku Śląskim można bez problemu online. Instrukcje znajdziesz na najlepszych blogach finansowych w sieci. Forum ma szerokie grono odbiorców, więc moja wypowiedź może być chociaż po części opiniotwórcza. Dokładnie 30 stycznia bank rozesłał do swoich klientów poprzez mail nową wiadomość.

Ostatnio zmieniony przez finansenaplus (2019-07-01 16:39:41)

pawel2

Odp: Oszczędnościowy emax plus

Emax dobry?

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.