polinezyjczyk

: Oszczędzanie krok po kroku.

Jeśli chcemy cokolwiek zaoszczędzić, to na pewno podstawową kwestią jest aby oszczędzać w sposób bezpieczny. Dzisiaj bowiem nie jest to takie oczywiste. Można jak najbardziej skorzystać z podpowiedzi na http://oszczedzajbezpiecznie.pl bo są to wartościowe podpowiedzi.

berek13

Odp: Oszczędzanie krok po kroku.

Oczywiście oszczędzać można na różne sposoby, ale na pewno też warto jest korzystać z pośrednictwa dobrych miejsc, a takie znajdziemy pod adresem http://remedium.olsztyn.pl o czym na pewno warto się przekonać.

sovanna

Odp: Oszczędzanie krok po kroku.

W przypadku oszczędzania i zarządzania własnymi środkami pieniężnymi rekomenduje zastosować metodę milionera T. Harv Ekera. Metoda ta zaleca, aby podzielić nasze dochody na "sześć słoików" - słoik numer 1 przyjemności (10%), słoik numer 2 większe zakupy (10%), słoik numer 3 edukacja (10%). słoik numer 4 inwestycje (10%), słoik numer 5 pieniądze dla innych (5%), słoik numer 6 opłaty stałe (55%). Dodatkowo posiadam konto oszczędnościowe, które założyłem korzystając z oferty https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/kont … ciowe.html . Konto to traktuje głównie jako bezpieczną przechowalnie moich środków finansowych, których część przekazuje na nadążające się okazje inwestycje.