philip

: Lokata dla firmy - czy warto

Od niedawna interesuje mnie temat lokat dla firm. Taką ofertę znalazłem np. tutaj  http://taxcare.pl/inwestowanie/lokaty
Chciałbym zapytać, jakie macie zdanie o tego typu inwestycji. Domyślam się, że jest to w miarę bezpieczny sposób na lokowanie pieniędzy. Ale czy w ogóle opłacalny? Biorąc pod uwagę np. inflacje czy coś zarobię na takich lokatach? A może jednak warto z nich skorzystać? Jakie są za i przeciw w tego typu inwestycji?

komplita

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Na pewno jest to bardzo bezpieczny sposób na oszczędzanie na dłuższą metę, aczkolwiek warto jest ten temat zgłębić, jeśli chcemy go wykorzystać w pełni. Dlatego też proponuję posiłkować się tym, co mamy na stronie http://oszczedzajbezpiecznie.pl gdyż tam są dobre podpowiedzi.

polinezyjczyk

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Zasadniczo jeśli ktoś nie jest pewien czy opłaca mu się zakładać lokatę i nie jest pewien gdzie ma to zrobić, to zdecydowanie powinien zdać się na instytucje doradcze. Można skorzystać z informacji na stronie http://dfi24.pl lub na podobnych stronach.

paweł31

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

polinezyjczyk napisał:

Zasadniczo jeśli ktoś nie jest pewien czy opłaca mu się zakładać lokatę i nie jest pewien gdzie ma to zrobić, to zdecydowanie powinien zdać się na instytucje doradcze. Można skorzystać z informacji na stronie lub na podobnych stronach.

Uważam podobnie ale dobrego doradcę też nie łatwo jest znaleźć.
http://jakoszczedzacsrodki.blog.com

Hektor

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Dla firm lokaty, nie jest to szczyt rentownych inwestycji. Warto pomyśleć o czymś z większymi szansami na zarabianie, może to http://bestcapital.pl/dla-firm/obligacje-korporacyjne/, czyli obligacje korporacyjne dla firm. Doradca jest konieczny, nawet dobry przedsiębiorca może poruszać się bez niego, jak dziecko we mgle.

arkzawiercie

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Plus Konto Biznes - Volkswagen Bank direct
* wysoko oprocentowany rachunek bieżący dla przedsiębiorców
* bez opłat za otwarcie i prowadzenie
* darmowe przelewy i zlecenia stałe przez Internet
* wypłaty z dowolnych bankomatów
>>>sprawdź<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

Hektor

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Lokaty bardzo słabe.

Kamila9002

Odp: Lokata dla firmy - czy warto

Lokaty mają bardzo małe oprocentowanie.