Darmowe Konto Bankowe

Odp: Pierwsze konto- jakie wybrac?

Najlepiej skorzystać z porównywarek i rankingów bo przy okazji można "załapać" się na jakąś promocję.

Gdzie znajdziemy prawdziwie darmowe konto bankowe? Zestawienie aktualnych ofert.

ramka

Najlepiej przejść się osobiście do kilku upatrzonych banków i pozwolić doradcom dopasować ofertę do siebie.

korczak

Popytać wśród znajomych w swoich kręgach. U mnie zawsze najbardziej polecają ING i Millenium

mojekonto

Ja proponowałbym rozważenie rachunku osobistego Idea Banku. Jest praktycznie darmowy, ponieważ bank nie pobiera opłat za podstawowe usługi (prowadzenie, karta, bankomaty), więc jako pierwszy ROR - mógłby się sprawdzić. Dokładną analizę Konta Idealnego, można znaleźć choćby na tym serwisie - http://rankingkont.org/konto-idealne/

annajo

Moje pierwsze konto było na takich zasadach - darmowe, i karta też była za darmo jeśli wykonało się 5 transakcji kartą płatnicza smile

felicja11

Jak wiadomo nic nie jest za darmo, ale czasem zdarza się darmowe konto. Do czasu - po około roku następuje zmiana regulaminu czy taryfy opłat i bank każe sobie płacić za konto.

szczymon

Pierwsze konto to bardzo istotna rzecz, wiadomo na początku nie mamy stałego dochodu lub dużego, więc musi ono być darmowe lub tanie.