Ania

: jakie konto bez opłat pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Witam, mam taka proźbe potrezbuje założyc konto ale takie za które  nie bedę musiala  płacic, bo przyznam sie szczerze że nie mam za wiele kasy. Jeśli mozecie to poradzcie jakie konto najlepiej załozyc i gdzie bede wdzieczna smile

tosia

Odp: jakie konto bez opłat pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego, co się orientuję to mbank posiada izzykonto. Jest ono darmowe, opłat nie ma żadnych. W tej chwili chyba nawet nie płaci się za przelewy także oferta, jak dla nastolatka jest bardzo dobra. Nie wiem tylko, czy w miesiącu nie musisz miec jakiegoś obrotu tych pieniędzy w wysokości kilkudziesięciu złotych. Musiałabyś to dokładniej sprawdzić. Oczywiscie musisz miec skończone 13 lat oraz Twoi rodzice/opiekunowie muszą wyrazić zgodę na założenie konta.
Pozdrawiam

tomasz-nowacki

Przekleję Ci informacje o izzykoncie:

izzyKONTO gwarantuje:

* oprocentowanie 0,50%
    * brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku
    * brak opłat za przelewy wewnętrzne*
    * brak opłat za wydanie i korzystanie z czarnej, kultowej karty Visa Electron do wypłat z bankomatów
      i płatności bezgotówkowych
    * brak wymogu stałych i minimalnych wpłat

Jeśli natomiast chodzi o Multibank to główne zalety konta w MultiBank:
0 zł za wszystkie przelewy przez Internet + karty do konta: Visa Electron, Visa Classic i netk@rta + ponad 2400 bezpłatnych bankomatów + aby otworzyć konto, wystarczy wypełnić wniosek.

szymon

wiam,
ja osobiscie moge polecic konto w BZ WBK SA maja idealne konto dla osób uczacych sie i nie tylko. Konto to jest przeznaczone dla osób do 30 roku zycia. Nie ma za nie zadnych oplat. Jedyna opłata jest za karte ale jezeli zrobisz 3 transakcje w sklepie na dowolna kwote to karta bedzie zupełnie bezpłatna. Pozatym bank ma bankomaty praktycznie w całej polsce wiec nie ma obawy ze trzeba bedzie placic za kozystanie z obcych bankomatów.

andrzej.kowalski

Ja zdecydowanie polecam IzzyKonto w mbanku.
Jest to najtańsze konto na rynku. Karta bankowa jest bezpłatna, przelewy są darmowe także do innych banków. Obsługa mbanku jest bardzo dobra. Po złożeniu wniosku nie trzeba długo czekać na papiery oraz założenie konta. Ponadto hasła smsowe, co bardzo ułatwia sprawę i z tego, co pamiętam to nie ma określonego obrotu, jaki musi miesięcznie przez konto się przewijać. Bankomaty również w całej Polsce.

stani

w mBanku i Alior masz konta za darmo, za nic tam nie płacisz

łóżeczka - łóżeczka    legrand suno - legrand suno

wilqu61

Izzy Bank - to pierwszy bank dla młodych ludzi, którzy chcą mieć w ręku własne finanse.
Skończyłeś 13 lat? Mamy dla Ciebie pierwsze własne KONTO. izzyKONTO to  KONTO, do którego wydawana jest darmowa karta płatnicza Visa Electron - izzyKARTA
izzyKONTO to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, prowadzony przez mBank, lidera bankowości internetowej. Tworząc izzyKONTO staraliśmy się zaspokoić młodych ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w bankowości.
Prawo postawiło przed nami dwa ważne warunki: by otworzyć izzyKONTO musisz mieć co najmniej 13 lat, a do momentu ukończenia 18 roku życia potrzebna jest także zgoda przedstawiciela ustawowego.
Posiadając izzyKONTO swoje pieniądze masz zawsze w zasięgu ręki. Jeszcze nigdy nie było to takie proste. Jeden klik... i kieszonkowe jest już na Twoim izzyKONCIE. Świnka skarbonka to już historia.

http://www.mbank.net.pl/10623

arkzawiercie

Internet wkracza niemal w każdą sferę naszego życia. Staje się także najpopularniejszym medium, za pośrednictwem którego banki docierają do klientów, oferując pełną paletę produktów bankowych, w tym ten podstawowy - konto osobiste. Zapoznaj się z ofertami banków, które proponują konta osobiste:
http://profidoradca.systempartnerski.pl … biste.html

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

glohard

Inteligo tez jest całkowicie bezpłatne.

Zapraszamy, Kliknij!

Vat Szkolenie

megi12

MultiKonto jestem w MultiBank
•dostęp do ponad 4300 bezprowizyjnych bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard
•0 zł za otwarcie rachunku, prowadzenie i przelewy przez Internet
•dostęp do konta 24h/7 dni przez Internet, telefon
•0 zł za wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy MultiMax
http://m_finanse.systempartnerski.pl/mu … estem.html

markel

czyli nawet jest kilka kont do wyboru za które nie trzeba płacić

nieruchomości Szczecin - nieruchomości Szczecin    forum odszkodowawcze - forum odszkodowawcze

arkzawiercie

Ranking kont osobistych
==================
Konto osobiste, zgodnie z nazwą, posiada prawie każdy z nas. Ale jak w gąszczu ofert i promocji znaleźć takie, które zaoferuje nam bezpłatne wypłaty z bankomatów i przelewy, a dodatkowo zaoferuje atrakcyjne oprocentowanie depozytu i pozwoli zarabiać? Czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, że tak. Prześwietliliśmy ofertę banków i wyróżniliśmy 10 kont z najlepszym bilansem odsetek do opłat. Prezentujemy też ranking 10 najdroższych kont, by pokazać jaką różnicę w skali roku może odczuć nasz portfel.
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=18

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

muniek

teraz jest takie fajne konto w tym banku co reklamuje go Wojciech Mann... tam za nic nie płacisz... jest tylko jeden warunek... musisz zapłacić kartą minimum 5 razy w miesiącu... wystarczy zrobić zakupy za 10zł... kwota nie ma znaczenia... i masz za darmo bankomaty, przelewy, utrzymanie,

domek holenderski - domek holenderski
fotorealistyczne wizualizacje - fotorealistyczne wizualizacje

studenckie

Jesli chodzi o konto studenckie to polecam przejrzec porównanie kont.

marek32

Hmm z dobrych kont bankowych to mogę polecić z czystym sumieniem:
mBank - korzystałem kiedyś
inteligo - korzystam
meritum - korzystam i korzystać będę

Jednak przy wyborze konta nie kieruj się tym że reklamuje sie jako darmowe przeważnie trzeba obrócić  jakąś kwotą na naszym koncie.

kowaliq

polecam sync od alior bank.

Hannah

mbank, sync jest mega drogi

Jolantie

Polecam getin

Maziana

Jak dla mnie najlepszy jest Pekao SA smile

Hektor

ja mam PKO BP

mojekonto

Nest Konto lub Konto Idealne w Idea Banku są w tym rankingu na czołowych miejscach http://darmowekontobankowe.org/. Oprócz nich, wziąłbym pod uwagę jeszcze Inteligo i T-Mobile Freemium.

Ostatnio zmieniony przez mojekonto (2017-07-23 19:35:36)

gamer16

Millenium jest za darmo jeśli co miesiąc przynajmniej raz zapłacisz kartą dowolną kwotę. Nawet lizak za złotówkę.

OlkaR

W millennium 360 student nie płacisz za nic.