cyxedaminion

: Z czym się to je?

Konto oszczędnościowe fajnie brzmi. Jednakże tak naprawdę ile na nim można zarobić? Z tym bywa różnie. Polecam stronę http://kontaoszczednosciowe.info tam znajdziemy sporo informacji.

bankowiec

Odp: Z czym się to je?

Witam forumowiczów. Jak wyglądają przelewy pomiędzy kontami oszczędnościowymi a ror-em? Z tego co wiem w niektórych bankach jeden przelew w mies. jest bezpłatny a za pozostałe jest opłata. Nie wiesz jakie konto wybrać ? Przeczytaj opinie w sieci. Nie ukrywam że będę miał pytanie odnośnie sektora bankowego. Dokładnie rzecz ujmując dotyczące rachunku osobistego. Widziałem reklamy w telewizji i internecie. Dotyczyły nowego podmiotu na naszym rynku finansowym, czyli NEST Banku. Spoty w mediach twierdzą że konto jest darmowe dla klientów indywidualnych. Nie ma opłat za jego założenie przez Internet oraz prowadzenie.  :shock:
Bez ukrytych prowizji i warunków dodatkowych do spełnienia przez posiadacza. Przyznam że oferta jaką przedstawia opinie bank nest jego klientów i znanych blogerów wyglądają dość atrakcyjnie. Na tyle że zamierzam otworzyć Nest Konto, które jest typowym przykładem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w złotych polskich. Zaznaczam że w ofercie są również rachunki walutowe. Co ważne produkt ten jest dostępny na dość szerokiej gamie urządzeń. Można korzystać z niego na komputerach stacjonarnych, laptopach, notebookach, w smartfonach oraz tabletach.  smile  Czytałem, że część użytkowników poleca ten produkt ze względu na połączenie zalet bankowości elektronicznej z tradycyjną siecią oddziałów. Nie ukrywam że taka dostępność konta na każdej platformie bardzo by mi się przydała. Zarówno podczas podróży, jak również w sytuacjach awaryjnych.
Bank Nest z tego co znalazłem w sieci przeszedł dość dużą metamorfozę.
Tutaj cytuje  :arrow: 

Wystartował jako w pełni mobilna instytucja finansowa. Nazywając się w kreacjach reklamowych nawet europejski dyskontem finansowym. Celując nie tylko w Polski, ale również, najbliższe zagraniczne rynki.

Jednak w 2016 roku dokonała się istotna zmiana strategii. Zarządzający NEST Bankiem postanowili przekształcić tę instytucję w bank rodzinny. Zgodnie z modnym w ostatnim czasie stawianiem na wartości rodzinne w promowaniu się. Na szczęście nie ucierpiały na tym warunki prowadzenia Nest Konta opinie dedykowanego osobom, nie będącym podmiotami prawnymi. Czyli mówiąc kolokwialnie klientom indywidualnym. Nadal użytkowanie tego rachunku jest dla praktycznie każdego klienta darmowe. Za sprawą braku opłat za prowadzenie i otwarcie rachunku.  Podobnie ja mam zasadę że nie lubię przepłacać za ror więc, sądzę że może dobrze trafiłem.  8-)
Bank twierdzi że za darmo ma:

• 0 zł za założenie nest konta
  • 0 zł za użytkowanie rachunku
  • 0 zł za transakcje internetowe, np. przelewy

Pozostaje mi sprawdzić tak dobrze zapowiadającą się ofertę nestbanku, jednak najpierw chcę poznać Wasz na forum czy opinie nest konta i innych jego produktów. Wiem że ilu forumowiczów, tyle będzie opinii. Jednak nie wątpię że wśród nich znajdę te wartościowe i merytoryczne. Takie, które pozwolą mi lepiej poznać ofertę. Nie tylko tak jak widzi ją sam bank. Przede wszystkim to jak jest obierana przez jego klientów. Zarówno plusy jak też minusy nest konta osobistego. Nie ukrywam że najbardziej zależy mi na braku opłat dla rachunku prowadzonego w pln. Gdyż z takiego zamierzam najczęściej korzystać. Zarówno na urządzeniach przenośnych jak tablet, oraz bardziej stacjonarnych jak klasyczny PC.

Ostatnio zmieniony przez bankowiec (2018-10-01 19:22:16)

sesje

To zależy od banku w jakiej jest cenie przelew, jeden je tak inny je inaczej http://sesjeelixirow.pl

karol77

W chwili obecnej na całym świecie widać zainteresowanie alternatywnymi metodami zarabiania czy oszczędzania. Portale transakcyjne i platformy tradingowe pozwalają każdemu człowiekowi zamienić się w całkowicie autonomicznego brokera, który może samodzielnie nabywać chociażby waluty na rynkach forex i szybko je upłynniać, gdy tylko kurs podskoczy o kilka dziesiątych procenta. Po więcej informacji udaj się na stronę http://oszczednosciowo.blog.pl/2016/09/ … ej-oferty/

Jolantie

nom

JulkaKulka

Alternatywne sposoby oszczędzania, to brzmi jak oszustwo!!
Polecam się zrelaksować i zapomnieć o stresie w mieście!!!

kier

Bardzo przydatne strony. Można łatwo znaleźć wskazówki jak zacząć oszczędzać.