pawel2

: Gdzie wziać kedyt bez BIK?

Cześć, wiecie gdzie warto zaciągnąć kredyt bez BIK?
Który bank wybrać aby uniknąć opłat?

Jak pisał już autor opracowania, w Banku nest pełnomocnik to nie to samo co współposiadacz. Jest bardzo istotna różnica przy koncie wspólnym w porównaniu z kontem z pełnomocnictwem.
Przy koncie z pełnomocnictwem np. opisanym dla nest konta tutaj w momencie śmierci właściciela pełnomocnictwo wygasa, natomiast przy koncie wspólnym w momencie śmierci współposiadacza drugi współwłaściciel może dalej z konta korzystać na dotychczasowych zasadach.

Ostatnio zmieniony przez pawel2 (2017-11-24 20:34:02)

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.

ezimik

Odp: Gdzie wziać kedyt bez BIK?

No raczej żaden bank nie udzieli Ci kredytu bez BIK. Powinieneś raczej pytać o parabank, a i tak odpowiedź będzie trudna.

chwilówka bez bik wypożyczalnia samochodów katowice
Osobiste to nie to samo co ważne.

arkzawiercie

Banknot.pl oferuje szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 5 000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w 5 minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. W momencie akceptacji klient otrzymuje dostęp do pieniędzy na swoim rachunek bankowy. Każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając kwotę dostępnych dla klienta środków, które może ponownie wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie. Umożliwia to ciągły dostęp do pieniędzy, a klient ponosi koszt jedynie za te dni, w których rzeczywiście korzysta z przyznanych środków. Umowa pożyczki podpisywana jest elektronicznie na okres 4 miesięcy (z możliwością zawarcia kolejnej umowy)
>>>sprawdź<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

gavin

W tej chwili nie istnieje już taka forma pożyczania. Wynika to z następującego faktu: kredyt, zgodnie z ustawą Prawo Bankowe, może być udzielany tylko przez banki (co innego pożyczka - ta może być oferowane przez firmę pozabankową). Jednocześnie banki zobowiązane są do sprawdzania w BIK każdego klienta starającego się o kredyt.
CO innego pożyczki bez BIK - niektóre parabanki oferują takie rozwiązanie, chociaż nawet jeżeli nie sprawdzają BIK, to w takim wypadku weryfikują klienta w innych bazach, np. BIG Infomonitor czy KRD.

Pożyczki chwilówki - http://chwilowapozyczka.pl

konkol

Bez BIK to teraz nikt nie pożyczy bo ustawa wymaga sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazach dłużników. Zawsze można zabrać pożyczki za darmo, ale bez baz to nikt poważny nie da.

tobiaszer

Zawsze sądziłem że szybką pożyczkę można wziąć tylko w chwilówce. Okazuje się jednak że są również firmy pozabankowe takie jak Vivus albo Wonga.
Sam jednak zdecydowałem się na zaciągnięcie zobowiązania w opisanym na forum banku millennium http://www.arkrakow.com.pl/kredyt-w-mil … t1629.html na zasadach nieco lepszych od rynkowych. Już piszę dlaczego lepszych. Otóż wynagocjowałem sobie niższą prowizję :-)

oewonga

Witam! Tobiaszer, tak, w naszej firmie możesz uzyskać pożyczkę na korzystnych i jasnych zasadach, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=e-banki.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

xmarcino18

nie ma szans zebys dostal teraz kredyt bez BIK sam probowalem i nic z tego nie wyszlo

makoma44

Ja na szczęście nie mam problemu z BIK, więc mogę dostać kredyt. ale czy ma znaczenie to, jaką mam umowę w pracy? Bo mam o dzieło i zastanawiam się, czy mji wtedy dadzą kredyt?

K23

Kredyt bez BIK? Nie ma czegoś takiego. Każdy bank sprawdza w Biurze Informacji Kredytowej potencjalnego klienta.

Szukasz produktu bankowego lub pozabankowego? Sprawdź: porównywarka finansowa - produkty finansowe. Blog kredytowy.