pawel2

: Gdzie wziać kedyt bez BIK?

Cześć, wiecie gdzie warto zaciągnąć kredyt bez BIK?
Który bank wybrać aby uniknąć opłat?

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.

ezimik

Odp: Gdzie wziać kedyt bez BIK?

No raczej żaden bank nie udzieli Ci kredytu bez BIK. Powinieneś raczej pytać o parabank, a i tak odpowiedź będzie trudna.

chwilówka bez bik wypożyczalnia samochodów katowice
Osobiste to nie to samo co ważne.

arkzawiercie

Banknot.pl oferuje szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 5 000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w 5 minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. W momencie akceptacji klient otrzymuje dostęp do pieniędzy na swoim rachunek bankowy. Każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając kwotę dostępnych dla klienta środków, które może ponownie wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie. Umożliwia to ciągły dostęp do pieniędzy, a klient ponosi koszt jedynie za te dni, w których rzeczywiście korzysta z przyznanych środków. Umowa pożyczki podpisywana jest elektronicznie na okres 4 miesięcy (z możliwością zawarcia kolejnej umowy)
>>>sprawdź<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

gavin

W tej chwili nie istnieje już taka forma pożyczania. Wynika to z następującego faktu: kredyt, zgodnie z ustawą Prawo Bankowe, może być udzielany tylko przez banki (co innego pożyczka - ta może być oferowane przez firmę pozabankową). Jednocześnie banki zobowiązane są do sprawdzania w BIK każdego klienta starającego się o kredyt.
CO innego pożyczki bez BIK - niektóre parabanki oferują takie rozwiązanie, chociaż nawet jeżeli nie sprawdzają BIK, to w takim wypadku weryfikują klienta w innych bazach, np. BIG Infomonitor czy KRD.

Pożyczki chwilówki - http://chwilowapozyczka.pl

konkol

Bez BIK to teraz nikt nie pożyczy bo ustawa wymaga sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazach dłużników. Zawsze można zabrać pożyczki za darmo, ale bez baz to nikt poważny nie da.

tobiaszer

Zawsze sądziłem że szybką pożyczkę można wziąć tylko w chwilówce. Okazuje się jednak że są również firmy pozabankowe takie jak Vivus albo Wonga.
Sam jednak zdecydowałem się na zaciągnięcie zobowiązania w opisanym na forum banku millennium http://www.arkrakow.com.pl/kredyt-w-mil … t1629.html na zasadach nieco lepszych od rynkowych. Już piszę dlaczego lepszych. Otóż wynagocjowałem sobie niższą prowizję :-)

oewonga

Witam! Tobiaszer, tak, w naszej firmie możesz uzyskać pożyczkę na korzystnych i jasnych zasadach, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=e-banki.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

xmarcino18

nie ma szans zebys dostal teraz kredyt bez BIK sam probowalem i nic z tego nie wyszlo

makoma44

Ja na szczęście nie mam problemu z BIK, więc mogę dostać kredyt. ale czy ma znaczenie to, jaką mam umowę w pracy? Bo mam o dzieło i zastanawiam się, czy mji wtedy dadzą kredyt?

K23

Kredyt bez BIK? Nie ma czegoś takiego. Każdy bank sprawdza w Biurze Informacji Kredytowej potencjalnego klienta.

Szukasz produktu bankowego lub pozabankowego? Sprawdź: porównywarka finansowa - produkty finansowe. Blog kredytowy.