bedar

: Sprawdzone

Zapraszam na www.bedar.systempartnerski.pl

arkzawiercie

Odp: Sprawdzone

Najczęściej zadawane pytania na temat OC i AC
===================================   
Zakupowi samochodu nieodłącznie towarzyszy ubezpieczenie, na pewno obowiązkowe OC, ale też ubezpieczenia dobrowolne, jak AC, NNW czy pakiet „assistance”.
Jak dobrze i tanio ubezpieczyć samochód? Do jakiej kwoty odpowiada firma ubezpieczeniowa i w jakim terminie wypłaca ubezpieczenie?
------------------------------
Pamiętajmy, że w przypadku ubezpieczeń obowiązkowych jak OC, warto się kierować kryterium ceny: gdzie taniej, tam lepiej – zakres i warunki ubezpieczenia OC nie zależą bowiem od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, ale są odgórnie określone przepisami ustawy.
------------------------------
W przypadku ubezpieczeń pojazdów mechanicznych wracają zawsze te same pytania, dlatego staramy się odpowiedzieć na najważniejsze:
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … ticle_id=2

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

jarasek

Odp: Sprawdzone

Ciekawe zestawienie, dziękuje skorzystałem.____________________________________________
Jak to mówią panie aby kobieta mogła czuć się atrakcyjna potrzebuje dobrych kosmetyków, polecam markę - Avon. Sprawdź sama !

karol77

Odp: Sprawdzone

Jeżeli nie wiesz gdzie się ubezpieczyć to polecam portal http://www.info-ubezpieczenia.pl
znajdziesz tam wiele cennych porad.

sovanna

Odp: Sprawdzone

Ze sprawdzonych ubezpieczeń OC mogę Wam polecić ubezpieczenie od mtu24. Mtu24 należy do grupy Ergo Hestia, którą zapewne wszyscy lub przynajmniej większość z Was zna a może nawet miała wykupione u nich jakieś ubezpieczenie. Mtu24 ma bardzo atrakcyjną ofertę głównie ze względu na niskie ceny. Zresztą samo możecie to sprawdzić poprzez obliczenie wysokości składki ubezpieczenie OC  w kalkulatorze dostępnym pod tym linkiem https://www.mtu24.pl/direct/forms/calcu … terS1.seam . Wyliczcie sobie składkę, porównajcie ze wysokością składki w innych firmach ubezpieczeniowych i zobaczycie, że ta w mtu24 jest najniższa.