Kreda

: Chuck Noris i pożyczka

BZ wbk ma fajne reklamy, jednak najbardziej podoba mi się ta z Chuckiem.

Druga reklama to ta z fakturami. Zauważcie jak Chuck mówi faktury - fuck ... tury?.

Do tej pory w reklamie banku wystąpili Devito, Gepardie, ten z cyrku Monty Pythona, Banderas.

Kogo byście widzieli w następnych reklamach, bo ja np. Brata Pitta albo Willa Smith'a.

Marek Sz.

Odp: Chuck Noris i pożyczka

Jak już to Brad Pitt smile Osobiście uważam, że banki zamiast wydawać pieniądze i to pewnie niemałe na tego typu reklamy, powinny raczej zaproponować atrakcyjne oferty pożyczkowe lub kredytowe. Wydać tą gotówkę na coś sensownego dla klientów:]

Ubezpieczenie OC - dowiedz się wszystkiego!

Bankowy

jak pokazali Chucka z bliska to chłop strasznie się postarzał - 72 lata.
Ja go pamiętam jeszcze z takiego serialu Strażnik Teksasu. No dzisiaj to raczej już by takich podskoków nie robił.

vera3

reklama jak dla mnie super wink jeszcze przed domem mam Chucka na wielkim billboardzie i napis : Co robi Chuck Norris żeby zdobyć gotówke? Wstępuje do oddziału wink

stomatolog gdańsk - stomatolog gdańsk

arkzawiercie

Banki rozpoczęły wczesnowiosenne kuszenie pożyczkami gotówkowymi, lecz nowa ustawa o kredycie konsumenckim wymusza na bankowcach większą kreatywność.
Marzec-kwiecień, to zwykle okres, w którym instytucje finansowe rozpoczynają łowy na rynku kredytów konsumpcyjnych. W tym roku bankowcy mają utrudnione zadanie, bowiem znowelizowana ustawa o kredycie konsumenckim nakazuje reklamowanie warunków cenowych, które są dostępne dla dwóch trzecich kredytobiorców. Niemal wyklucza to reklamowanie wyidealizowanych parametrów, dostępnych dla nielicznych klientów i skłania banki do wyjścia poza dotychczasowy schemat reklamowania szybkich pożyczek. Oczywiście wciąż nie brakuje oklepanych pomysłów, jak celebryci w reklamie, czy nagrody pieniężne w zamian za zaciągnięcie zobowiązania. Ale w najnowszej odsłonie sezonowej walki na kredyty gotówkowe banki zachęcają również większą niż dotychczas transparentnością czy chociażby gwarancją najniższej raty...
==>czytaj dalej<==

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

kowalski

Pitt czy Smith to chyba nadal za wysokie progi jak na polskie reklamy. I też do końca nie jestem przekonany czy takie reklamy z gwiazdami na prawdę działają, mimo, że są efektowne. Osobiście takie pieniądze, zamiast na gaże dla gwiazdorów, przeznaczyłbym na kampanię viralową albo marketing szeptany.

bankowiec

Moim zdaniem lokata jest lepsza niż zwykły rachunek bankowy ale dobrym wyborem może też być konto oszczędnościowe.