abtarasew

: Najlepsze lokaty

Jakie lokaty Waszym zdaniem są najkorzystniejsze? Wybieracie raczej te długoterminowe? Skupiacie się na tym aby uniknąć podatku od dochodów kapitałowych? Bierzecie pod uwagę jedynie oprocentowanie czy codzienna kapitalizacja odsetek jest również istotnym czynnikiem przy wyborze?

Prowadzę serwis poświęcony tej tematyce także chciałbym poznać Wasze opinie na temat lokat bankowych.

Oczywiście serdecznie zapraszam do odwiedzin, aby poznać najkorzystniejsze lokaty w danym okresie.

Lokaty - porównania, informacje, wiadomości o lokatach bankowych.

arkzawiercie

Odp: Najlepsze lokaty

Każdy, kto posiada nadwyżki finansowe powinien efektywnie je pomnażać. Dobrze jest mieć przy tym pewność, że zaoszczędzone kwoty nie tylko nie przepadną, ale przyniosą pewny zysk.
http://profidoradca.systempartnerski.pl/lokaty.html

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

megi12

Odp: Najlepsze lokaty

Lokata Open Finance
•nasz doradca pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszej formy ulokowania pieniędzy
•zyskaj więcej niż na lokacie bankowej i wybierz swoją strategię inwestycyjną
•plany systematycznego oszczędzania - sposób na proste i zyskowne oszczędzanie
•lokaty w formie portfeli modelowych
http://m_finanse.systempartnerski.pl/op … okaty.html

wolskicz

Odp: Najlepsze lokaty

ja zawsze jak mam sporą nadwyżke kasy co nie mam z nią co zrobić to zakładam lokaty, zawsze jakieś pieniążki wpadają smile

sejfy - sejfy    kasy pancerne - kasy pancerne

wilqu61

Odp: Najlepsze lokaty

mLOKATA uzupełnia funkcje rachunków oszczędnościowych eMAX i eMAX plus, czyli depozytów o zmiennej stopie procentowej.

Zalety mLOKATY:
brak opłat za otwarcie i prowadzenie,

otwarcie LOKATY bez wizyty w banku,

okres lokaty: 2, 3, 4, 6, 9 i 12 miesięcy,

kwota minimalna: 500 zł,

brak progów procentowych,

kapitalizacja odsetek na zakończenie okresu umownego i przenoszenie odsetek na rachunek, z którym mLOKATA jest powiązana,

zachowanie połowy należnych odsetek przy zerwaniu lokaty przed terminem

https://sites.google.com/site/pierwszyinternetowymbank/

arkzawiercie

Odp: Najlepsze lokaty

Konta oszczędnościowe
Konto oszczędnościowe oprocentowane jest wyżej od zwykłych kont, pozwala też na swobodne wpłaty i wypłaty, nie zamraża środków jak lokata. Niestety ma też swoje wady: oprocentowanie jest z reguły niższe od lokat, wypłaty środków są obarczone dość wysoką prowizją, a oszczędności pomniejszane są o 19% podatek Belki.

Lokaty bez podatku dochodowego
Lokaty bez podatku - to konta oszczędnościowe bądź lokaty jednodniowe, zwane inaczej antybelkowymi zakładane na jeden dzień, automatycznie przedłużane. Dzięki dziennej kapitalizacji, nie są one opodatkowane. Jest to w pełni legalna forma, pozwalająca zwiększyć dochody z lokaty (nie są pomniejszane o 19% podatku dochodowego).

Polisolokaty
Lokaty analogiczne do tradycyjnych, ale w formie krótkoterminowego ubezpieczenia na życie, czyli polisy, która jest zwolniona z podatku Belki. Oznacza to, że w przypadku ulokowania środków na rok otrzymamy dokładnie taki procent jak w ofercie.

Lokaty bankowe
Tradycyjne lokaty bankowe, odsetki pomniejszane są o podatek "Belki" (-19%) który odejmowany jest automatycznie i odprowadzany do budżetu.
Opodatkowanie lokat tradycyjnych sprawia, iż z lokaty np. na 7% otrzymamy jednie 5,67%, a pozostałe 1,33% zostanie przekazane przez bank do budżetu jako podatek od dochodów kapitałowych.

======================================
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=22

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

tomekopalowicz

Odp: Najlepsze lokaty

Teraz dobrą lokatę ma Meritum Bank. Jest to lokata trzymiesięczna z dzienną kapitalizacją odsetek. Z tego co widziałem lokata ta prowadzi praktycznie we wszystkich rankingach dotyczących lokat na ten okres.
http://www.finansosfera.pl/lokata-termi … powitalna/

golum

Odp: Najlepsze lokaty

meritum ostatnio dobrze walczy o klienta smile

odzież narciarska - odzież narciarska    noclegi Karpacz - noclegi Karpacz

vyx

Odp: Najlepsze lokaty

witam

mozesz zobaczc tu:

na stronce internetowej : bank.e-biznes.org

pozdrawiam

Filip Kosiorowski

Odp: Najlepsze lokaty

Na wczasach świąteczno-noworocznych spotkałem miłego gościa z okolic Przemyśla, który dość tajemniczo wstydził się mówić o swojej pracy. W końcu po którejś rozmowie przyznał się ze gra na giełdzie. Przyznam się że to dość spokojny człowiek, z wyraźnym zainteresowaniem świata. Nie widać było u niego strachu lub nerwowości. Może to jak z taksówkarzami którzy nie denerwują się prowadząc pojazd jak to robią chorzy nerwowo amatorzy. Chłodna ocena tematu, nie podniecanie się z byle powodu. Z uwagi na to że moi znajomi ze studiów są dziś znanymi doradcami inwestycyjnymi na ambicję mi weszło zdobycie od niego jak najwięcej wiedzy. "Ostrożność i przynajmniej 200 tyś kapitał, do tego 10 godzin na czytanie 5 godzin analizy 20 minut działań. Nigdy inaczej. Kupuj jak inni kupują, sprzedawaj jak inni sprzedają." To główne tezy jakie zapamiętałem. Reszta to beletrystyka, którą sami musimy rozwiązać. Zastanawiam się czy są firmy, którym można zaufać, by im powierzyć decyzję co do inwestycji. Z pewnością firmą zaufania publicznego w Polsce jest Mennica Polska. 250 letnia tradycja zobowiązuje. Po ofercie lokat inwestycyjnych i działaniach na rynku nieruchomości, Mennica otworzyła Contact Center , instytucję zajmującą się szerokim wachlarzem porad biznesowych i usługami outsourcingu. Może to dobry doradca finansowy.

tyrpuś

Odp: Najlepsze lokaty

Na pewno długoterminowe są pewniejsze pod względem wielkości zysku, ale najważniejsze jest to, aby była to lokata bezpieczna. Takie na pewno znajdziemy na http://oszczedzajbezpiecznie.pl odwiedzając tę stronę możemy uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności.

Enigma75

Odp: Najlepsze lokaty

Oczywiście można powiedzieć, że rynek jest przepełniony ofertami, ale z drugiej strony jeśli mamy wybrać, to na coś musimy się zdecydować. Warto jest odwiedzić stronę http://starfinance.pl gdyż tam znajdziemy wiele ciekawych podpowiedzi.

Seamus

Odp: Najlepsze lokaty

Ja myślałem również o innych sposobach na inwestowanie. Chodzi mi przykładowo o opisane w tym artykule inwestowanie z obligacjami korporacyjnymi http://superobligacje.pl/obligacje-korp … -gieldowy/ Dają one szansę nawet do 12% zysku, co nie ulega wątpliwości, że są one o wiele korzystniejsze niż lokaty czy obligacje skarbowe.

Hektor

Odp: Najlepsze lokaty

To oprocentowanie podobne do obligacji korporacyjnych, jak wychodzi z materiału informacyjnego http://bestcapital.pl/faq-obligacje-korporacyjne/ Warto poświęcić trochę czasu na analizę.

kurkamonika

Odp: Najlepsze lokaty

Obecnie jest wiele ciekawych ofert lokat bankowych. Banki próbują przyciągnąć nowych klientów specjalnymi ofertami dla nich.

kacper61

Odp: Najlepsze lokaty

Ja mam lokate w BGŻ Optima smile zdecydowanie najlepsze warunki obecnie na rynku smile

katamiodu

Odp: Najlepsze lokaty

Ja jetem wierna Idea Bankowi. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Teraz mmam otwartą lokatż na 4%

agness

Odp: Najlepsze lokaty

ciekawe