pawel2

: Pożyczanie i zarabianie na forum

Co myślicie o pożyczaniu i zarabianiu za pomocą forum? Jakiś czas temu dostałem propozycję współpracy z PaydayMansion.pl jednak nie otrzymałam odpowiedzi o zainteresowaniu moją ofertą.
Pragnę podkreślić, iż w tym czasie 18 wydawców porzuciło współpracę ze swoim dotychczasowym programem na rzecz naszej platformy. Jeden z nich zarabia ponad 3500$ dziennie! T to ile zarabiasz zależy wyłącznie od Ciebie.
Oferujemy: najwyższe wypłaty i stawki prowizji – nawet 35$ za lead przy około 100% konwersji, najbardziej zaawansowany technologicznie system na rynku, o którym czytałem tutaj http://forum.bankuje.pl/ ma najwyższe konwersje, 24-godzinne wsparcie i wiele więcej.
W ramach współpracy z nami, ten sam lead pracuje dla Ciebie nawet w momencie zaprzestania dostarczania leadów dla naszej platformy. Oznacza to, że generowanie leadów do naszej platformy nie jest jednorazową opcją sprzedaży lecz długoterminową inwestycją na zasadzie 'rev-share'.
Nie marnuj czasu i skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy oraz wyjaśnienia ewentualnych niejasności.
Sugeruję dwutygodniowy test, aby przekonać się samemu jak wartościowy jest Twój ruch internetowy.

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.