pawel2

: Bank BPH warto założyć konto?

Szukam konta bankowego z niskimi kosztami prowadzenia rachunku. Przejrzałem dość dużo ofert w różnych bankach w tym mbanku, credit agricol i pko bp. Jednak w przypadku ekonta mobilnego w mbanku nie byłem zadowolony z tego że za darmo mogę wypłacać tylko z ograniczonej sieci bankmatów, podobnie jak w Powszechnej Kasie Oszczędności Banku Polskim (PKO BP).
Moją uwagę zwróciła oferta znaleziona na blogu i dotycząca konta Lubię to! w Banku BPH http://kontomiar.pl/bank-bph-konto-opinie/ gdzie opinie klientów były w większości opisywanych przypadków pozytywne.
Konto podobno jest darmowe bez dodatkowych warunków, zaś jego posiadacz nie musi przelewać na nie regularnie wynagrodzenia, ani też dokonywać transakcji kartą.

Jakie macie zdanie o rachunku osobistym w banku BPH należącym do amerykańskiego koncernu General Electric?
Czy to prawda że wypłaty z kasy Poczty Polskiej są dla klientów posiadających ror w BPH darmowe i nie obciążone dodatkowymi kosztami?

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.

paweł31

Odp: Bank BPH warto założyć konto?

BPH wymaga min 4 płatności kartą miesięcznie, weź to pod uwagę zakładając rachunek.