bufetowa

: kredyt na hybrydę

Oglądając nowo powstałą korporację taksówkową opartą o samochody hybrydowe zastanawiam się jak ich stać na taką inwestycję. Odpowiedź jest prosta :
Dzięki unikatowej współpracy Toyoty i Deutsche Bank, po raz pierwszy w Polsce małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z unijnych grantów na zakup nowego samochodu, emitującego o 20% mniej CO2 niż dotychczasowy pojazd posiadany przez firmę.
Według zasad programu, każda firma, która kupi w nadchodzących miesiącach hybrydową Toyotę lub Lexusa spełniające kryteria emisji, oraz wykorzysta finansowanie Deutsche Bank, otrzyma bezzwrotną dopłatę w wysokości 9 procent od wartości zaciągniętego kredytu. Fundusz grantowy liczy 40 mln Euro i według szacunków obu partnerów pozwala na dofinansowanie zakupu przez polskie firmy ok. 2 tysięcy samochodów. Program jest skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw z myślą o obniżeniu wieku parku pojazdów w Polsce i poprawie ich parametrów środowiskowych.
Oferta ta nie ogranicza się wyłącznie do samochodów ekologicznych. Deutsche Bank stworzył cały program udzielania Kredytu EkoZysk .  Program ma na celu finansowanie inwestycji z obszaru poprawy efektywności energetycznej i jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Deutsche Bank staje się liderem również na naszym runku kont osobistych. To chyba jedyny bank który utrzymał 5 % oprocentowanie - db Lok@ta (https://www.deutschebank.pl/klienci-ind … okaty.html) - do konta osobistego dbNET

Ostatnio zmieniony przez bufetowa (2015-06-16 07:53:23)