arkzawiercie

: Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?

Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?
===---===---===---===---===---===
* Zwracamy Ci 5% od wszystkich zakupów w Internecie, gdy będziesz płacił kartą lub wykonywał błyskawiczne płatności w opcji Płacę z Alior Sync. Zwrot środków możesz otrzymać bezpośrednio na konto lub w postaci zwrotu kwot doładowań telefonu (zrealizowanych przez naszą bankowość internetową lub mobilną). Zakupy w Internecie będą teraz jeszcze bardziej opłacalne niż płacenie gotówką.
* 0 zł za prowadzenie, konto, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów w Polsce
* Darmowa karta debetowa umożliwiająca płatności internetowe oraz płatności zbliżeniowe PayPass, a dodatkowo możesz zamówić darmową naklejkę zbliżeniową, nakleić na telefon i płacić zbliżeniowo bez konieczności noszenia przy sobie portfela
* Wirtualny Oddział - kontakt z osobistym doradcą przez 24h na dobę za pomocą połączenia video, audio lub chatu. Nie tylko porozmawiasz
o produktach lub warunkach umowy, ale możesz także wypełnić dokumenty i skorzystać z dowolnego produktu zupełnie jak w oddziale tradycyjnego banku!
* 0 zł za rewolucyjne funkcje bankowe, które ułatwią Ci życie
* Strefa Rozrywki - klienci banku Alior Sync mają darmowy i nieograniczony dostęp do filmów i muzyki on-line, a najlepsze gry otrzymają z 40% zniżką!

A ponadto:

Przelewy na portalu Facebook!
Dołączona grafika Poznaj pierwszy na rynku system z możliwością realizacji przelewów na portalu Facebook. Chcesz oddać koledze pieniądze za obiad lub imprezę? Tylko w Alior Sync zrobisz to w kilka minut, bez wylogowywania się z Facebooka.
>>>więcej szczegółów<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

arkzawiercie

Odp: Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?

Konto osobiste i bank Alior Sync zostały wyróżnione w plebiscycie Złoty Bankier 2012 w trzech kategoriach: najlepsze Konto dla internauty, najlepsza bankowość mobilna oraz najbardziej innowacyjny produkt - Wirtualny Bank Alior Sync. Alior Bank odnotował także największy w sektorze bankowym przyrost liczby prowadzonych rachunków osobistych dla klientów indywidualnych. W ciągu ostatniego roku liczba kont w Alior Banku niemal podwoiła się!

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

studenckie

Odp: Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?

Koniecznie radze by przed założeniem konta poczytać:
Alior Sync opinie
opinie klientów są różne sporo jest także negatywów o alior syncu.

arkzawiercie

Odp: Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?

Internet wkracza niemal w każdą sferę naszego życia. Staje się także najpopularniejszym medium, za pośrednictwem którego banki docierają do klientów, oferując pełną paletę produktów bankowych, w tym ten podstawowy - konto osobiste. Zapoznaj się z ofertami banków, które proponują konta osobiste:
>>>konta osobiste<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl