Mercus

: Szkolenie dla bankowców

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat szkoleń oferowanych przez formy zewnętrzne. Jestem odpowiedzialny za mały zespół w jednym z banków. Stanowimy backoffice dla parterów kredytowych. Powoli jednak coraz bardziej jesteśmy wdrażani w ich obowiązki, chodzi przede wszystkim o takie kwestie jak uczestnictwo przy ustalaniu ryzyka kredytowego, ustaleniu spełnieniu warunków do uruchomienia kolejnej transzy kredytów, kontakt z klientem i ściągnanie od niego wszystkich niezbędnych dokumentów itd, chodzi o to, żeby jak najbardziej odciążyć Partnera Kredytowego, żeby ten skupił się jak najbardziej na robieniu biznesu z klientem. Dlatego też powoli rozglądam się za jakimś szkoleniem, które przybliżyłyby pewne zagadnienia. Na http://www.academyofbusiness.pl/pl/ znalazłem szkolenie oferowane przez Ernst&Young dot. analiz finansowych pod kątem decyzji kredytowych i inwestycyjnych. Czy ktoś z Was może był uczestnikiem takiego szkolenia lub słyszał coś i mógłby coś więcej powiedzieć? Z góry dzięki!

kata89

Odp: Szkolenie dla bankowców

Ostatnio byłam na tego typu szkoleniu, powiem wszystkim ze to super sprawa dużo można się dowiedzieć.

Seamus

Odp: Szkolenie dla bankowców

U mnie też niedawno były organizowane szkolenia. Super sprawa, bo prowadziła je wykwalifikowana firma, która akurat ma doświadczenia w szkoleniach dla bankowców. Tematem były szkolenia zwiększające sprzedaż oraz kwestia szkoleń z obsługi klienta. W skrócie jak dobrze obsłużyć klienta, a jeszcze wcisnąć mu jakiś dodatkowy produkt. Sporo było ćwiczeń w praktyce, więc zdecydowanie szkolenia na duży plus.

sesje

Odp: Szkolenie dla bankowców

Też na takim byłe i to dla mnie jedna wielka porażka, takie szkolenia tają minimalną wiedzę i są stratą cennego czasu.

Laserowa depilacja Miasto
Jak długo idzie przelew Elixir do banku

Ostatnio zmieniony przez sesje (2015-05-01 14:27:53)

soho

Odp: Szkolenie dla bankowców

Poczyta dział o pracy w bankach
http://www.banki-opinie.info/banki-praca-f12/

buchalter

Odp: Szkolenie dla bankowców

Uważam że szkolenia zewnętrzne to bardzo dobra forma, zresztą chyba już wykorzystywana na szerszą skale w sektorze finansowym. Jestem jestem zainteresowany skorzystaniem z takiego rozwiązania, tylko interesuje mnie inna tematyka (windykacja m.in.), ale znalazłem już firmę, która przyciągnęła moją uwagę (http://fabrykareklamy.pro/szkolenia-dla-firm/) Takie rozwiązanie to świetna opcja moim zdaniem, bo prowadzi ją wykwalifikowana kadra, z doświadczeniem i mamy pewność, że będzie to efektywnie wykorzystany czas.

rozzka

Odp: Szkolenie dla bankowców

Na zlecenie Urzędu Miasta Łodzi firma BDB AGOS zaprasza na szkolenia specjalistyczne z zakresu problematyki bilansowej i podatkowej obejmujacej zarówno podmioty gospodarcze jak i biura rachunkowe. Agos prowadzi swoje szkolenia już od 10 lat i posiada spore doświadczenie w tym zakresie. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie http://www.bdbagos.com/

michalskij

Odp: Szkolenie dla bankowców

Gdzie to jest? W Warszawie na Milanówku też kiedyś było fajne szkolenie o kredytach na którym byłem. Pamiętacie może jak to się nazywało?