Ania

: Limit w Koncie czy karta kredytowa ??????????????

Doradcie mi co lepiej wybrac. Mam możliwośc wziecia karty i limitu w koncie o podobnej wartości. Powieccie co lepiej wybrac, co bardziej sie opłaca.

kasia

Odp: Limit w Koncie czy karta kredytowa ??????????????

wszystko zalezy do czego ma ci służyc dane rozwiązanie. Ja osobiście wole karte kredytowa i serdecznie ja to bie polecam. napewno bedziesz zadowplona.

szymon

Ja również polecam karte. po co sobie blokowac środki na konce jak mozna  pozyczc bez kosztów i problemów. Jesli w twojej miejscowości nie ma miejsc gdzie mozesz placic karta nic trudnego. Bank Zachodni dał mozliwośc przelewania pieniedzy z kary na własne konto. Dzieki temu mozesz wybrac pieniądze z bankomatu a zachowujesz te same prawa jakbys placiła karta w sklepie.

misterius

sam sie tez nad tym zastanawiałem ,wiec poczekam na wiecej opinii.

Katarzyna_SS

Ja polecam kredyt odnawialny. Jest tańszy niż karta, prostszy w użytkowaniu i daje nam więcej korzyści (możemy korzystać wielokrotnie z przyznanych środków i to niemal w nieskończoność).

Dowiedz się jakie są największe minusy Providenta

studenckie

Saldo debetowe w koncie czy limit w koncie zawsze bedzie o kilkadziesziat procent tanszy od kart kredytowych. zawsze.

anias

Oczywiscie limit w koncie będzie sporo tańszy

Tani kredyt hipoteczny: zdolność kredytowa, kredyty mieszkaniowe w pln i euro.

soho

Karta kredytowa moim zdaniem w bankach jest najlepszą tego typu ofertą. Tzn. korzystniajszą niż np. debet.

Izy123

Czasami można trafić "promocje" więc nie ma bardzo różnicy tylko trzeba dokładnie czytać warunki

zetor

Dla mnie w grę wchodzi tylko limit debetowy. można go otrzymać bez dodatkowych umów, niektóre banki mają nawet do 30 dni odroczonych odsetek. A roczny koszt utrzymania jest taki sam jak karty kredytowej.