arkzawiercie

: Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?

Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?
Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych szybko spada. Wiele osób szuka więc innych bezpiecznych produktów, które przyniosą im wyższe zyski. Pod uwagę zwykle brane są fundusze pieniężne lub inwestujące w obligacje. Nie przyniosą one jednak w najbliższym czasie zbyt wysokich zysków. Tymczasem niedoceniane są produkty strukturyzowane, które są bezpieczne i mogą zarobić znacznie więcej...
...czytaj dalej

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

aneczka26

Odp: Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?

Po pierwsze - oprocentowanie spada ale spada też inflacja. Co to oznacza - mamy więcej w portfelu, mamy większe realne zyski z lokaty itd.
Po drugie tani pieniądz sprzyja ryzykowniejszym inwestycjom; więc rynek akcji, fundusze inwestycyjne etc. są opłacalne w tej chwili.

Lokaty ranking - portal o lokatach bankowych dla osób szukających atrakcyjnych ofert.

Pablito81

Odp: Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?

Ja powiem tak. Być może giełda to nie jest w pełni bezpieczne miejsce na osiąganie zysku, aczkolwiek można jak najbardziej spróbować. Czytałem co nieco na stronie http://gpwpolska.pl na temat giełdy i myślę, że jest to dobra forma wzbogacenia się.

berek13

Odp: Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?

W dobrym miejscu i dobrej firmie, która zajmuje się finansami. Na pewno więc możemy mówić o http://remedium.olsztyn.pl jako o miejscu wartym polecenia w tej materii.