Fajny19

: Mieszkanie i kredyt

W Warszawie jest na pewno pięknie mieszkać, ale oczywiście mowa jest tutaj o pewnych kosztach. Trudno jest kupić mieszkanie za gotówkę, a więc większości pozostaje kredyt. Wiele informacji na temat kredytów w Warszawie możemy pozyskać ze strony http://kredyt-warszawa.pl a więc polecam to miejsce.

karol77

Odp: Mieszkanie i kredyt

Zakup mieszkanie jest bardzo poważną decyzją, często na całe życie. Cena mieszkania jest z pewnością decydującym kryterium przy jego wyborze. Gdy już określimy ile jesteśmy w stanie zapłacić za własne mieszkanie, warto zastanowić się nad innymi cechami, jakimi powinno się ono charakteryzować. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w Warszawie albo Wrocławiu to specjalnie z myślą o Tobie powstała wyszukiwarka https://promenadywroclawskie.pl/znajdz-mieszkanie.html

compfin

Odp: Mieszkanie i kredyt

Tu jest bardzo dobry wywiad o kredytach: http://kapuczina.com/2017/03/pierwsze-m … -cz-i.html

michalskij

Odp: Mieszkanie i kredyt

Przed podjęciem decyzji o kredycie hipotecznym pewnie nie raz zastanawiałeś się jaką masz możliwość zwiększenia swojej zdolności kredytowej. A czy wiesz że np karta kredytowa może zwiększyć twoją zdolność kredytową. Sprawdź sobie tutaj: sposoby na zwiększenie zdolności kredytowej

OlkaR

Odp: Mieszkanie i kredyt

Chyba nie znam osoby, która kupiłaby mieszkanie za gotówkę, a nie kredyt :p

em_em

Odp: Mieszkanie i kredyt

Chciałbym założyć u siebie ogrzewanie podłogowe. Polecicie jakiś bank, aby wziąć kredyt/pożyczkę na ten cel?

michal99

Odp: Mieszkanie i kredyt

Dziś 99% społeczeństwa bierze kredyt na mieszkanie, gdyby nie on to ludzie nie mieli by własnego kąta do życia.

Kasten

Odp: Mieszkanie i kredyt

Oj są tacy co kupują...za gotówkę i to nie mało wink

aniauko

Odp: Mieszkanie i kredyt

Posiadanie gotówki na mieszkanie to super sprawa, ale mało kto tak ma. Większość kupuje za kredyt.

asa

Odp: Mieszkanie i kredyt

Ciekawe porównanie, które rzeczywiście może się przydać.
Telefon 728 750 858 - 662 250 987 numer prowadzi do strony z opinią.

jack

Odp: Mieszkanie i kredyt

Ciekawe jak będzie teraz wyglądał rynek przy większym wkładzie wlasnym i utracie pracy przez tyle osób

gavin

Odp: Mieszkanie i kredyt

Kredyt z roku na rok staje się coraz mniej dostępny. Pożyczki zresztą także, głównie z racji ograniczeń ich kosztów maksymalnych, które spowodowały wycofanie się wielu pożyczkodawców z rynku. Do tego dochodzi jeszcze prawdopodobne zwiększenie podaży mieszkań na rynku spowodowane po części koniecznością pozyskania gotówki przez część osób, które utraciły pracę. W związku tym, a także w związku z mniejszą szansą na pozyskanie środków na finansowanie zakupu nieruchomości, wydaje się, że ceny mieszkań będą sukcesywnie spadać. Ale to nie przyjdzie natychmiast, raczej taki trend spadkowy może pojawić się na jesieni.

Jaccck

Odp: Mieszkanie i kredyt

Mało kogo stać na zakup mieszkania za gotówkę więc koniecznie trzeba trzeba pomyśleć o kredycie hipotecznym. Zgłoście się do nich - https://www.boldinvest.pl/ Pomogą ze wszystkim.

kaminska

Odp: Mieszkanie i kredyt

Siostra kupiła nowe mieszkanie w Krakowie, którego zakup w mniejszej części sfinansowała z własnych oszczędności a na pozostałą część wzięła kredyt hipoteczny. Zapewne jak większość osób kupujących mieszkania na kredyt, szukała najlepszej oferty kredytu hipotecznego na rynku. Chyba najlepszą obecnie na rynku ofertę, bo z bezwarunkowym 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego, znalazła na https://www.get-money.pl/oferta/kredyty … hipoteczne i wzięła, to znaczy najpierw złożyła wniosek. Potem po załatwieniu formalności, 1 miesiąc czasu czekała na przyznanie kredytu mieszkaniowego. Także trochę czasu z formalnościami w banku się schodzi.

OlkaR

Odp: Mieszkanie i kredyt

Przy zdolności kredytowej istotna jest również wysokość zarobków. O tym, ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny, sporo pisze https://www.blogfinance24.pl/finanse/il … ipoteczny/ popularny blog finansowy.

coco2

Odp: Mieszkanie i kredyt

W tym roku zacząłem szukać mieszkania wraz dziewczyną ale chyba odpuścimy, bo ceny tak poleciały w górę że raczej nie warto brać wielkiego kredytu na mieszkanie, które wymaga generalnego remontu i ma mały metraż.

agness

Odp: Mieszkanie i kredyt

No rozumiem was, bo przy remontach nieco gotówki schodzi... A nie zawsze jest się  w stanie od razu opłacić. No, ale najlepiej przemyśleć sobie - co chcemy kupić? Sprawdzić ile, co nas wyjdzie i można działać. A tutaj https://www.deconova.pl/kolory-pokoi-dziennych/ macie nawet inspiracje co do kolorów ścian. Co zrobić, aby wnętrza stały się przytulniejsze?