tomeczek

: Jaki kredyt?

Zanim przejdę do meritum sprawy chcę naświetlić sytuację w której się znajduje.
Jestem właścicielem domu prywatnego, który jest ulokowany można rzec na dwóch osobnych działkach budowlanych tzn. dom znajduje się na jednej, aczkolwiek druga stanowi ogród, czyli teren niezabudowany.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem generalnego remontu domu i rzecz jasna potrzebuje dużej ilości gotowki. Pomyślałem więc o tym, aby zastawić tą jedną działkę stanowiącą ogród pod hipotekę i wziąść kredyt.
Wymiary działki w zaokrągleniu to 35x20 metrów. Mam stałą pracę- miesięczny zarobek ok 1800 netto (raz lepiej raz gorzej). Na jaki moge liczyć kredyt? Czy zostanie mi on w ogóle przyznany?

tomeczek

Odp: Jaki kredyt?

Pragnę jeszcze dodać, iż właścicielem tego domu jestem od niedawna (rodzice przepisali go na mnie). Jest to dom dwupiętrowy w którym mieszkają dwie rodziny: ja z żoną i moi rodzice. Wcześniej chcieliśmy wziaść kredyt na mieszkanie, ale w sumie po co, skoro jest dom, ktory można wyremontować smile

nikitka30

Odp: Jaki kredyt?

Skoro według prawa Pana dom, jak i ogród ulokowane są na dwóch działkach budowlanych, a dom znajduje się tylko na jednej- druga jest wolna, to nie powinno być najmniejszego problemu z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Na plus tutaj przemawiają Pana zarobki, ale to jest jest stała praca tzn. umowa na czas nieokreślony?
Jedno mnie jeszcze nurtuje, bowiem mieszka Pana z rodzicami w tym samym domu i pomimo tego, iż oni przepisali go na Pana to nie wiem czy oni też nie będą musieli wyrazić jakiejś zgody......no ale tego to już pewna nie jestem.

bankowiec

Odp: Jaki kredyt?

To ciekawe stwierdzenie

Ostatnio zmieniony przez bankowiec (2018-07-24 21:02:11)

monikapawlina

Odp: Jaki kredyt?

Moim zdaniem też kredyt powinien zostać udzielony, ma Pan stałą pracę i wystarczające zarobki, poza tym zastawienie drugiej działki to bardzo wygodna możliwość. Nie powinno być problemów.

arkzawiercie

Odp: Jaki kredyt?

Kredyt Mieszkaniowy Millennium to: finansowanie do 100% wartości nieruchomości, marża już od 0,99%, niski poziom opłat i prowizji, korzystny okres kredytowania - do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu
http://profidoradca.produktyfinansowe.pl/e/lead/12/

Ostatnio zmieniony przez arkzawiercie (2015-08-21 06:44:55)

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

imiodek

Odp: Jaki kredyt?

Najlepiej  w Alior banku, tam maja korzystne oferty. warto tez sprawdzić mdm.

Wejdź tutaj i dowiedz się jakie sa najlepsze kredyty hipoteczne.

arkzawiercie

Odp: Jaki kredyt?

W Expanderze całkowicie bezpłatnie porównasz oferty ponad 20 banków. Dzięki nam nasz dostęp do ponad 200 aktualnych ofert kredytowych, dzięki czemu dopasujesz warunki finansowe do swoich potrzeb i możliwości
    * bezpłatne porównanie ofert banków
    * 200 ofert u każdego Doradcy
    * pomoc w formalnościach
    * oszczędzasz czas i pieniądze
http://profidoradca.produktyfinansowe.p … eczne.html

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

andykorol

Odp: Jaki kredyt?

myśle ze w prawie kadzym banku moze Pan liczyc na kredyt hipoteczny z zabezpieczeniem działki. Warto przejrzec oferta Alior Banku. A najlepiej to zgloscic sie do nich.
_______________________
Polskabankowosc.com.pl - wiadomości kredytowe.

Lenka2

Odp: Jaki kredyt?

Najlepiej zgłosić się do kilku banków. Przdstawią oferty i Pani sobie porówna.

marekto

Odp: Jaki kredyt?

Kredyt hipoteczny jest bardzo popularny w ostatnim czasie. Trzeba udać się do banku i wypytać o warunki.

aramon77

Odp: Jaki kredyt?

Najlepiej sprawdzić kilka banków udając się do placówki.