tauron

: nowe rozwiazanie?

ostatnio głosno zrobiło sie o kasomat.pl wiecie moze czy to dobry sposób inwestycji w ta dziedzine finansów?

arkzawiercie

Odp: nowe rozwiazanie?

Serwisy social lending dawno już straciły posmak nowości i coraz rzadziej słychać o nich w mainstreamowych mediach.
Wydawałoby się, że w ciągu ponad trzech lat od startu pierwszego tego typu przedsięwzięcia (Kokos.pl należący do Blue Media SA) branża powinna okrzepnąć, ustabilizować się. Tymczasem na liście działających w Polsce platform ciągle zachodzą zmiany – jedni konkurenci przychodzą, inni znikają z pola widzenia. Czy świadczy to o porażce samej idei czy wręcz przeciwnie – o niewykorzystanym wciąż potencjale?
ciekawe opracowanie: http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=31

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

Szybka_Pożyczka

Ja myślę, że jednak o tym drugim czyli niewykorzystanym potencjale... Za mało się mówi o tego rodzaju sposobie pożyczania pieniędzy oraz inwestowaniu. W telewizji nigdy nie widziałam nawet żadnej reklamy o sl.

szybka pożyczka - największa liczba ofert bankowych oraz firm prywatnych

Kronos

Ja nie mam zbyt dużego zaufania do social lending.
Ciekaw jestem co w temacie bezpieczeństwa ma ten kasomat.pl do powiedzenia?

Katarzyna_SS

Pewnie wszystkie te portale mają podobne zabezpieczenie...

Dowiedz się jakie są największe minusy Providenta

Mifolow

Szybka_Pożyczka napisał:

Ja myślę, że jednak o tym drugim czyli niewykorzystanym potencjale... Za mało się mówi o tego rodzaju sposobie pożyczania pieniędzy oraz inwestowaniu. W telewizji nigdy nie widziałam nawet żadnej reklamy o sl.

nie jest to serwis SL i trzeba to zaznaczyć, tylko serwis inwestycyjny przy którym inwestorzy nie ponoszą ryzyka smile no i sam tyle wiem, ale SL to to nie jest

Kronos

To nie jest SL? to baardzo dobrze. Jak pisałem do SL nie mam zaufania, ciekaw jestem jak ten kasomat dokładniej działa.

Katarzyna_SS

A widzisz czyli bardziej dla osób chcących zarobić a nie tych, których jest zdecydowanie więcej, czyli pożyczkobiorców... A ja myślę, że Kronos tak jak większosć ludzi nie ma zaufania do portali SL właśnie dlatego, że nie są one znane:/ mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni.

Dowiedz się jakie są największe minusy Providenta

RobertGajcy

Witam, serwis www.Kasomat.pl jest serwisem zdecydowanie różniącym się od portali Social Lending. W przypadku dokonania inwestycji na naszym serwisie, inwestujący nie ponosi żadnego ryzyka utraty swojego wkładu, a zysk jest gwarantowany. Bardzo przyjaznym elementem inwestycji w naszym serwisie jest też brak odpowiedzialności za źle wytypowanego pożyczkobiorcę, gdzie w przypadku portali SL, jak wiadomo, całym procesem wyboru zajmuje się pożyczkodawca. Są to różnice, które z pewnością uatrakcyjniają naszą ofertę. Po więcej informacji, zapraszam na naszą stronę.

Szybka_Pożyczka

Hmm wydaje się to zbyt piękne:) ale z ciekawości zobaczę jak to wszystko wygląda na stronce. Czekam na opinie innych użytkowników;)

szybka pożyczka - największa liczba ofert bankowych oraz firm prywatnych

tauron

interesuje mnie w jaki sposób ma zarabiac ten serwis. Skoro odezwał sie juz tu rzecznik tego serwisu to moze udzieli jakiejs odpowiedzi na ten temat. Bo jest to w sumie niezbędna widza dla kogos kto chce tam zainwestowac

RobertGajcy

Udzielamy również krótkoterminowych pożyczek już od 500zł dla osób potrzebujących szybkiej gotówki.

tauron

RobertGajcy napisał:

Udzielamy również krótkoterminowych pożyczek już od 500zł dla osób potrzebujących szybkiej gotówki.

hmm pozyczki...czy to aby napewno bezpieczna forma?
jak zamierzacie regulować sprawy z np nieuczciwymi pożyczkobiorcami??

RobertGajcy

Dysponujemy odpowiednimi środkami, aby zapewnić bezpieczeństwo inwestycji i w przypadku niewypłacalności dłużników zapewnić płynność finansową. Jest to bezpieczna forma.

tauron

jakie sa to srodki np?
bo samo stwierdzenie ze posiadamy srodki nie jest zbytnio przekonujące.

Kronos

Pewnie mają jakąś firmę windykacyjną z którą współpracują.
Poczekajmy aż się eRzecznik wypowie.

Bo chyba nie wynajmują ruskiej mafii tongue lol

arek@gm.szczecin.pl

wszystko da się sprawdzić w internecie - nawet ludzi jak nie wiesz jak to napisz www.gm.szczecin.pl