tomeczek

: IzzyKonto

Witam,
Mam takie pytanie co sądzicie o izzykonto oferowane w mBanku? Konto to jest typowo młodzieżowe i przeznaczone dla nastolatkow od 13 roku życia. Dodatkowo mBank zapewnia, że jest zupełnie darmowe. Czy miał już ktoś styczność z tym kontem?
Mam syna któremu chcę założyć jego własne konto i właśnie myślałem o izzy.....

klaudia84

Odp: IzzyKonto

Z ciekawości poczytałam sobie o izzy koncie w mBnku i muszę przyznać, że jego prezentacja brzmi zachęcająco. Niestety nie miałam nigdy styczności z tym kontem, nie znam również nikogo kto by takowe posiadał, aczkolwiek sam fakt, że jest ono darmowe stanowi swego rodzaju zachętę.

blondyneczka_83

Izzykonto jest stosunkowo nowym wymysłem mBanku, aczkolwiek zapewne konto to się przyjmie, bo na naszym rodzimym rynku jest stosunkowo niewiele interesujących ofert dla ludzi młodych. Oby więcej banków wyszło z takimi propozycjami do młodych ludzi.

nikitka30

Poczekajmy jeszcze kilka miesięcy a takie darmowe konta staną się niezwykle modne. Jeden bank odgapi od drugiego...zresztą tak jak zawsze. Wystarczy spojrzeć tylko na reklamy...jeden bank zaoferuje lokatę 6%, to drugi bank za kilka dni ogłosi, że ma w swojej ofercie 7%, inny 8% itd. Reklama dźwignią handlu smile

blondyneczka_83

No tak samo była z kartami kredytowymi. Najpierw furorę robiła mastercard a teraz ostatnimi czasy visa szaleje. Z komórkami jest tak samo: najpierw był mix z oragne, a później plus dołączył, teraz to już chyba nawet wszystkie sieci coś podobnego oferują tongue

piotr misiurek

blondyneczka_83 napisał:

Izzykonto jest stosunkowo nowym wymysłem mBanku, aczkolwiek zapewne konto to się przyjmie, bo na naszym rodzimym rynku jest stosunkowo niewiele interesujących ofert dla ludzi młodych. Oby więcej banków wyszło z takimi propozycjami do młodych ludzi.

Za nic w świecie nie zgodzę się z tym, że izzyKonto jest stosunkowo nowym pomysłem mBanku. Mój brat założył takie konto dobrych 7 lat temu bodajże i podejrzewam że są one dostępne od samego początku działania mBanku. Są więc sprawdzone przez rzesze klientów i tak samo jak "zwykłe" eKonto w mbanku jest całkowicie darmowe.

picekdesign

Ja mam to konto i rzeczywiście jest darmowe.
Pamiętaj też, że rodzice mają wgląd do niego nawet bez twojej wiedzy (mają swój login i hasło).

Jeśli chcesz pozbyć sie stresu przed egzaminem na prawo jazdy to moim zdaniem najlepszym sposobem jest hipnoza smile

krzysiek87

Jak masz paszport to możesz założyć konto w BZWBK <30 i wtedy to konto jest tylko Twoje nikt nie ma do niego dostępu prócz ciebie. No i też jest darmowe.

studenckie

Konto młodzieżowe w mbanku izzykonto to jedyne darmowe konto dla młodzieży