chucksservices

: cenowo oferty kredytowej

Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków / zadłużenia?
  Czy kiedykolwiek został odrzucony przez banki, gdy próbuje uzyskać kredyt?
  Dajemy pożyczki z niskich stóp procentowych, jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt: (chucks.loans1960 @ gmail.com)

wilqu61

Odp: cenowo oferty kredytowej

Pieniądze na codzienne wydatki!
KREDYT odnawialny w rachunku eKONTO to dodatkowe środki, które możesz dowolnie wykorzystać, bez konieczności zakładania kolejnego rachunku. Oferta uzupełnia funkcję eKONTA - podstawowego RACHUNKU osobistego w mBanku. KREDYT otrzymasz bez przychodzenia do banku. Niezbędne do uruchomienia kredytu dokumenty podpiszesz tam, gdzie zechcesz. Nasz przedstawiciel umówi się z Tobą w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.
Okres kredytowania:
KREDYT uruchamiany jest na rok, ale nie musisz pamiętać, by po upływie tego czasu go spłacić. Jeżeli regularnie zasilasz rachunek deklarowaną kwotą i nie przekraczasz przyznanego limitu, automatycznie przedłużymy Ci umowę
na kolejnych 12 miesięcy.
Kwota KREDYTU:
od 500 PLN do 50 000 PLN
Oprocentowanie:
U nas od razu uzyskujesz atrakcyjne oprocentowanie, które po upływie sześciu miesięcy prawidłowego korzystania z kredytu możemy obniżyć. Dzięki temu płacisz mniejsze odsetki, choć korzystasz z tego samego limitu. Trzy stopy oprocentowania kredytu są ustalane w ten sposób, aby nasi stali klienci mogli otrzymać w mBanku kredyt na wyjątkowo korzystnych warunkach.
stopa podstawowa - 15,35%
stopa początkowa -  16,00%
stopa minimalna -     12,45%
Płacisz odsetki tylko od faktycznie wykorzystywanej kwoty kredytu, a dostępne środki powiększane są o wpływ na Twoje konto. 

http://www.mbank.net.pl/10631