tomeczek

: Modne oszczędzanie?

Ostatnio w TV widzi i słyszy się nagminnie reklamowane konta oszczędnościowe. Szeroki wachlarz usług- od 3 miesięcy praktycznie do nieskończoności.
Fakt faktem, iż niewiele osób stać na "podwajanie" swoich oszczędności, jednak są i tacy. Które konta oszczędnościowe są najlepsze? W jakim banku? Jakiego rodzaju  banki stosują haczyki (przecież też muszą zarabiać)?

nikitka30

Odp: Modne oszczędzanie?

Chcąc założyć sobie lokatę proponowałabym osobiście Polbank. Pewnie zaraz zostane skrytykowana, ale znajomi mają tam swoje oszczędności i sobie chwalą. Ja natomiast jestem osobą, która nie umie oszczędzać i wszystkie pieniądze roztrwaniam- niekoniecznie na głupoty.

blondyneczka_83

Odp: Modne oszczędzanie?

Znaczenie też ma kwota, którą się chce umieścić na lokacie. Jeżeli chcesz ulokować 1000zł, to równie dobrze możesz je ulokować wszędzie, bowiem tak czy inaczej niewiele na tym zyskasz big_smile Jeżeli w grę wchodzą duże sumy, wtedy trzeba naprawdę zorientować się na rynku, bowiem im większa ulokowana suma, tym większy procent dla Ciebie. Jeżeli chodzi o wspomniany polbank równiez jestem na tak!

tomeczek

Odp: Modne oszczędzanie?

A może by tak Dominet Bank? Z ego co się orientuje oni oferują stopę procentową ponad 8%, czyli nie jest źle. Tyle, że w grę wchodzi tutaj lokata roczna.

blondyneczka_83

Odp: Modne oszczędzanie?

Poczytałam o tym Dominet banku i jego oferta wydaje się dosyć dobra. Nie mniej jednak pisze Pan o lokacie 8% w skali rocznej. A co z tymi wszystkimi lokatami nawet 11%? Jakie banki je oferują?

nikitka30

Odp: Modne oszczędzanie?

Każdy...powtarzam KAŻDY bank ma jakieś ukryte haczyki. Oferują lokatę 8-11% a nikt nie wspomni o tym ile w tym przypadku bank na nas zarabia!

Makler

Odp: Modne oszczędzanie?

najlepiej samemu znaleźć coś, w co można inwestować, a co po pewnym czasie przynosiłoby zyski... Problem w tym, że ciężko coś takiego znaleźć, ale kto nie próbuje - cóż... ma mniej, aniżeli mógłby mieć smile

___
pożyczki bez dochodów

wojts

Odp: Modne oszczędzanie?

A czy ktoś z Was korzystał może z DB (Deutsche Bank) ? Oprocentowanie 4,25 %, darmowy przelew, dostęp przez neta, darmowe prowadzenie, itp... Oferta wydaje się ciekawa, ale wole zasięgnąć jakieś opinii zanim z niej skorzystam. Chodzi mi dokładnie o to: Deutsche bank konto oszczędnościowe. Proszę o opinie, jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia. Z góry dzięki.

misiek

Odp: Modne oszczędzanie?

Pytanie podstawowe, czy można założyc samo konto oszczednościowe, czy musi być najpierw klasyczny ROR, a ten ma masę opłat i haczyków, gwiazdek. To jest glowny haczyk.

arkzawiercie

Odp: Modne oszczędzanie?

Oczywiście, że można założyć samo konto oszczędnościowe, praktycznie wszystkie banki mają taką opcję. Konto oszczędnościowe może być dobrą propozycją przede wszystkim dla tych, którzy chcą wypłacać zdeponowane pieniądze w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Jest to niewątpliwie zaletą tego produktu. Zobacz ofertę kont oszczędnościowych.
http://profidoradca.systempartnerski.pl … ciowe.html

Alternatywą dla kont oszczędnościowych stają się ostatnio lokaty strukturyzowane. Lokata strukturyzowana przedstawiana jest jako produkt pozwalający zarabiać zarówno podczas wzrostów, jak i spadków na GPW. Jej dużą zaletą jest gwarancja powierzonego kapitału, co ma skusić do tej formy inwestowania klientów chcących uniknąć ryzyka.
http://profidoradca.systempartnerski.pl … owane.html

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

spuki

Odp: Modne oszczędzanie?

coraz więcej ludzi zaczyna oszczędzać ponieważ uważają, że ida bardzo ciężkie czasy

wakacje - wakacje    noclegi warszawa - noclegi warszawa

arkzawiercie

Odp: Modne oszczędzanie?

Gdzie oszczędzać? Konto oszczędnościowe, a może polisolokata?
===========================================
Konto oszczędnościowe, polisolokata czy lokata bankowa?
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=22

Jak uchronić oszczędności przed inflacją?
===========================================
Gdy tempo wzrostu cen jest najwyższe od 10 lat, kwestia zabezpieczenia siły nabywczej oszczędności staje się szczególnie paląca. Problem w tym, że przy tak niskich stopach procentowych zabezpieczenie kapitału przed inflacją nie jest łatwe.
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=37

Najlepsze metody oszczędzania
===========================================
Rachunek oszczędnościowy, lokata z funduszem czy program systematycznego oszczędzania? Wybór produktu, który będzie gromadził nasze finansowe nadwyżki, może przyprawić o zawrót głowy. Zadając sobie kilka prostych pytań, ograniczymy liczbę możliwości i lepiej dopasujemy sposób oszczędzania do naszych wymagań i preferencji.
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=23

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

pyton

Odp: Modne oszczędzanie?

wojts napisał:

A czy ktoś z Was korzystał może z DB (Deutsche Bank) ?

Ja miałem kiedyś lokatę, ze względu na budowę domu wycofałem wszelkie oszczędności. Ale może zamiast trzymać na koncie oszczędnościowym pomyśl o lokacie - lokaty w DB. Zawsze to jakiś większy pieniądz. Z tego co wiem, to od lipca zmieniają się chyba też pewne zasady związane z podatkiem Belki, no ale to już sam doczytaj. Jak coś to podziel się informacjami.

studenckie

Odp: Modne oszczędzanie?

Dzisiaj jesli chodzi o oszczedzanie to tylko lokaty na fundusze inwestycyjne radze uwazac

trocki

Odp: Modne oszczędzanie?

Każdy bank ma jakieś ukryte haczyki.

torby - torby
kolczyki - kolczyki

tomekopalowicz

Odp: Modne oszczędzanie?

Jeśli chodzi o konto oszczędnościowe to dobrą ofertę ma teraz Deutsche Bank
http://www.finansosfera.pl/porownanie-k … osciowych/

konto

Odp: Modne oszczędzanie?

do oszczedzania polecam getinonline lub bgz optima.

komplita

Odp: Modne oszczędzanie?

W tv to jest tylko reklama, a więc przekaz jest nieco przejaskrawiony. Trzeba podkreślić, że na kontach oszczędnościowych oszczędza się bardzo powoli, ale się oszczędza. Zasadniczo warto w tym miejscu wspomnieć o stronie http://kontaoszczednosciowe.info gdzie mamy więcej informacji na temat tychże kont.

karnysądowy

Odp: Modne oszczędzanie?

Zasadniczo najważniejsze jest to, aby dokładnie zapoznawać się z tym, co nam proponują. Ja myślę, że na http://mfinanse.info.pl znajdziemy jak najbardziej uczciwe propozycje.