Miroslaw

: Inwestycja w magazyny - kredyt

Witam, zarejestrowałem się na forum, ponieważ mam pytanie odnośnie kredytu na rozwój firmy. Być może ktoś już miał doświadczenie z podobną branżą. Mianowicie interesuje mnie zdobycie funduszu na budowę magazynu, chodzi np. o takie hale magazynowe. Wraz z rozwoje firmy potrzebuję dwa magazyny - halę produkcyjną i magazyn wyrobów gotowych. Mam już pewną częśc kapitału potrzebnego do tej inwestycji oraz grunt w bardzo dobrej lokalizacji. Tak więc myślę nawet o wybudowaniu większego magazynu z częściowym przeznaczeniem na wynajem dla innych firm. Moje pytanie jest proste - do którego banku warto się udać po taki kredyt? dziękuję z góry za porady.

MFisc

Odp: Inwestycja w magazyny - kredyt

Spróbuj w PKO mi przyznali na hale magazynowe

pomoc-firmie

Odp: Inwestycja w magazyny - kredyt

A może spróbuj postarać się o różnego rodzaju dotacje? Dzięki temu można zmniejszyć kwotę kredytu, a przez to mniej spłacać. Wybór banku jest trudny, lepiej poszukać samemu tego, który będzie miał dla nas najlepszą ofertę.

agness

Odp: Inwestycja w magazyny - kredyt

Ja już mam magazyn, ale...  Przyznam się, że  sobie nie radzę z jego prowadzeniem. Dlatego  szukałam w sieci usług zdalnego magazynowania Warszawa i natrafiłam na firmę Ejko http://ejko.com.pl/ . Myślę, że póki co najbezpieczniej dla mnie będzie korzystanie z takich usług fachowców. Kogoś, kto  ma  doświadczenie w czymś takim. Zanim się zdecyduję do nich zgłosić, może jest tutaj, ktoś kto miał z nimi doświadczenie? Czy warto się do nich zgłosić o pomoc?