piesek_wch

: Ubezpieczenia majątkowe

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze produkty finansowe ! Bez Wychodzenia z domu porównaj kilka ofert i wybierz najlepszą dla Siebie !
http://www.e-finansik.pl

fiodor

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Ja skorzystałem z ubezpieczenia w Benefii, oferta znaleziona w internecie - ubezpieczenie majątkowe domu. Jak na razie jestem zadowolony z warunków umowy; z odszkodowania na szczęście nie musiałem korzystać i oby tak zostało, ale ubezpieczenie nieruchomości oczywiście warto posiadać.

Marek Sz.

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Ja muszę odradzić ubezpieczenie nieruchomości PZU. Mojej koleżance sąsiad zalał łazienkę i to kilkakrotnie (był chory więc w sumie to nie jego wina). Sufit był w kiepskim stanie, wszystko odpadało. Cała procedura trwała naprawdę długo, za długo (kilka razy musiała dzwonić i pytać, przedstawiciel był sam zdziwiony, że to tyle trwa). Po oględzinach wypłacili jej... 60 zł. Nie wiem co niby za tą śmieszną kwotę miała zrobić.

Ubezpieczenie OC - dowiedz się wszystkiego!

ubezpieczenie

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Polecam poczytać forum:
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/miesz … -domu-f15/

Klimas

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Ciekawe oferty ubezpieczeń majątkowych możemy znaleźć również na http://abcapital.pl i myślę, że warto tę ofertę rozważyć.

Anna.Omniks

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Myślę, że może przydać Wam się strona z biuro rachunkowe kielce - znajdziecie tam wiele przydatnych informacji dla przedsiębiorców.

karol77

Odp: Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie majątku jest bardzo ważne dlatego warto poznać szczegóły i porównać oferty, kilka porad znajdziecie tutaj http://www.serwis-ubezpieczeniowy.com.pl