arkzawiercie

: Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych

Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych
===---===---===---===---===---===
Marzec-kwiecień, to zwykle okres, w którym instytucje finansowe rozpoczynają łowy na rynku kredytów konsumpcyjnych. W tym roku bankowcy mają utrudnione zadanie, bowiem znowelizowana ustawa o kredycie konsumenckim nakazuje reklamowanie warunków cenowych, które są dostępne dla dwóch trzecich kredytobiorców. Niemal wyklucza to reklamowanie wyidealizowanych parametrów, dostępnych dla nielicznych klientów i skłania banki do wyjścia poza dotychczasowy schemat reklamowania szybkich pożyczek... czytaj dalej:
http://kredytyonline.hpu.pl/readarticle … icle_id=79

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

bankowiec

Odp: Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych

Obecnie trudniejsze zadanie mają OFE, ale ostatnia reklama z Braciakiem przebiła wszystko na YT ;-)

Ostatnio zmieniony przez bankowiec (2018-03-12 20:03:47)

jania89

Odp: Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych

Jak wiadomo zdobyć nowego klienta który weźmie kredyt jest bardzo trudno. Dlatego banki muszą prześcigać się z ofertami by właśnie ta osoba do nich przeszła

Seamus

Odp: Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych

Zgadzam się, reklam banków jest naprawdę sporo. Nie wiem tylko czy ludzie tak dają się podejść reklamie i nie porównują sobie po prostu kosztów w przypadku poszczególnych ofert. Poza tym wydaje mi się, że pomocne dla banków może być odpowiednie pozycjonowanie ich ofert, bo wówczas nie tylko bazują na reklamie w telewizji, ale również są lepiej widoczni w wynikach wyszukiwania.