DAMULKA

: Uczelnia bankowa - co polecacie?

Co sądzicie o Wyższej Szkole Bankowej i kierunkach ekonomicznych (bankowość, rachunkowość)? konkretnie to chodzi mi o ten oddział:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni (studia Gdynia)
ul. Kołłątaja 1, Gdynia

Pytam pod kątem rekrutacji w lutym, ponieważ teraz już nie zdążyłam się zapisać, niedawno wróciłam z wyjazdu i nie miałam na to głowy. Jest tam kierunek bankowość i innowacje finansowe, zastanawiam się nad studiamy zaocznymi. Jeśli ktoś kojarzy tą uczelnię i ma jakieś opinie to oczywiście proszę o odpowiedzi.

piecht

Odp: Uczelnia bankowa - co polecacie?

bardzo dobra uczelnia, dużo moich znajomych ukończyło tę szkołe i sa bardzo zadowoleni

narzędzia diamentowe - narzędzia diamentowe    architektura wnętrz Kraków - architektura wnętrz Kraków

gizer

Niestety w Gdyni nie znam, ale takie uczelnie cieszą się zainteresowaniem, szczególnie rachunkowość

Katarzyna_SS

A to chyba nie jest państwowa uczelnia prawda? Dla mnie każda niepaństwowa szkoła nie jest zbyt pozytywnie odbierana, szczególnie przez potencjalnych pracodawców. Osobiście ukończyłam państwową szkołę, może mniej znaną na kierunku finanse i rachunkowość, ale dzięki temu wiem, że słówko "państwowa" ma znaczenie.

Dowiedz się jakie są największe minusy Providenta

kowalski

Mam kilku znajomych na WSB we Wrocławiu i są zadowoleni. Jeśli student chce, nauczy się, jeśli nie to tylko odbębni- niezależnie czy to uczelnia państwowa czy prywatna.

qqs112

Z ekonomicznych na pewno warto polecić SGH w Warszawie. Unikaj prywatnych bo raczej niczego stamtąd nie wyniesiesz. Generalnie, jeżeli nie będziesz naprawdę studiował do nie wyniesiesz nic i z SGHu, ale na prywatnych moim zdaniem poziom jest tragiczny.

No chyba, że interesuje Cię papierek to idź wedle uznania, dostaniesz go wszędzie tongue

Ostatnio zmieniony przez qqs112 (2012-05-18 12:48:36)

camper

Pamiętaj, że po skończeniu studiów będziesz 5 lat do tyłu z rzeczywistością smile Widzisz jacy spece w PL smile
*
banki bez bik

bank

Sgh w Warszawie to ewidentnie najlepsza uczelnia bankowa w Polsce.

Konto bankowe dla studenta

------
Stancje studenckie - mieszkania dla studentów
Praca dla studenta - praca na studiach

stanka

Niestety, ja nie mam pojęcia, co to za szkoła, ale w razie czego, to możecie się naprawdę różnie zdecydować i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ze swojego kierunku. Dodatkowo sprawdzam co nieco i mam nadzieję, że też wiecie, że macie takie możliwości. Naklejka na legitymacje studencka jest też online dostępna, oczywiście do kolekcjonowania.