Tedi

: Pierwsze konto- jakie wybrac?

Witam.
Bardzo proszę o pomoc w wyborze konta internetowego do tej pory nigdy nie miałem z tym do czynienia więc w tych sprawach jestem całkowicie zielony. To konto potrzebne mi by było do płacenia rachunków i zakupów przez allegro. Chciałbym żeby było ona jak najtańsze  albo bezpłatne w utrzymaniu a poza tym jak najbezpieczniejsze przed atakami hakerów i wirusów.
Który bank i jakie konto możecie mi konkretnie polecic?

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

lukaszmamala

Odp: Pierwsze konto- jakie wybrac?

Do czynnosci które wymieniłes najlepszy jest Mbank Zawsze Darmowy !!! mtransfer pozwala na super szybkie transakcje ... Niedawno uruchomili przelew expresowy pieniadze z banku do  banku w 15 minut www.e-bankowo.pl wejdz kliknij konta osobiste i tam masz oferte mbanku bezposrednio ze strony wyslesz wniosek a umowe zamówisz kurierem Polecam i Pozdrawiam !!!

www.e-bankowo.pl - Wasze Centrum Finansowe... Weź Kredyt Hipoteczny i zgłos sie po pierwsza rate !!! Pierwsza rata za darmo ... Polec strone znajomym a Ci którzy wezma kredyt to Ty zarobisz 50 złotych !!!

arkzawiercie

Internet wkracza niemal w każdą sferę naszego życia. Staje się także najpopularniejszym medium, za pośrednictwem którego banki docierają do klientów, oferując pełną paletę produktów bankowych, w tym ten podstawowy - konto osobiste. Zapoznaj się z ofertami banków, które proponują konta osobiste
>>>sprawdź<<<

Ostatnio zmieniony przez arkzawiercie (2016-01-21 07:54:06)

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

alek33

mBank jest najlepszy, załuz tam konto a bedziesz zadowolony bardzo

bramy garażowe - bramy garażowe             
balustrady - balustrady

Tedi

W moim mieście są takie banki więc wolałbym może na początek któryś z tych żeby w razie czego mógłbym tam iść i wyjaśnić nieporozumienie albo o coś zapytać.
ING Bank Śląski S.A. Oddział
Getin Noble Bank
PKO Bank Polski, Oddział 1
Bank Pekao SA
Bank Spółdzielczy

Z banku internetowego narazie bym zrezygnował wole taki z oddziałami a internetowy może w przyszłości jak się z zwykłym naucze wszystko załatwiać.

Interesuje mnie tylko konto internetowe więc może na tym się skupimy i będzie łatwiej wybrac jak najkożystniejszą ofertę.

doomino

to w takim razie polecam PKO Bank Polski, osobiscie posiadam tam konto i jestem zadowolony, konto internetowe proste bardzo w obsłudze, polecam

granit - granit   elektrownie wiatrowe - elektrownie wiatrowe

misiek

Jeśli posiadasz stały i nieograniczony całodobowy dostęp do internetu to mBank. Podstawowe eKonto jest całkowicie darmowe, darmowe są przelewy, w obrębie i poza bank  (chyba poza ZUS i Fiskus jest płatny, nie pamiętam). A jeśli zmienisz hasła jednorazowe na sms, to odpada opłata 5zł za listę 48 haseł. Mam tam konto i nie mam zastrzeżeń do podstawowego RORka. Nie musisz mieć też stałych wpływów.

jedras9

ja również polecam PKOBP

żaluzje - żaluzje   akumulatory - akumulatory

arkzawiercie

Konto z Lwem Direct konto internetowe - nowoczesne konto osobiste dla Klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami.

Konto z Lwem Direct to pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów.

›0 zł za przelew krajowy w PLN przez Internet
    ›0 zł za kartę do konta
    ›0 zł przelewy przez telefon
>>>sprawdź<<<

Ostatnio zmieniony przez arkzawiercie (2016-01-21 07:57:17)

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

konto

Jesli chodzi o osoby niepelnoletnie to ciekawa oferta ma pko bp, takze tanie konto dla mlodziezy ma mbank - izzykonto.

tomekopalowicz

Ja od lat mam konto w inteligo i spokojnie je mogę polecić. Bardzo łatwa obsługa przez internet. Dużym plusem jest też jest tanie prowadzenie rachunku. 0 zł w przypadku gdy w ciągu miesiąca zrobisz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 100zł.

Wszystkie konta osobiste obecnie na rynku możecie porównać na:
http://www.finansosfera.pl/porownanie-kont-osobistych/

megi12

Bardzo dobre jest konto w Raiffeisen Bank bo właśnie zakładałem i jest całkowicie darmowe jak sie zakłada przez internet. I prowadzenie konta jest darmowe i nie trzeba żadnych wpłat na konto.
Tutaj więcej info: http://m_finanse.systempartnerski.pl/ra … irect.html

Bankowy

PKO BP ma ciekawą ofertę i sporo darmowych bankomatów, chyba można korzystać z maszyn Bz WBK z tego co się orientuję.

termi

ta opcja wypłacania przy inteligo z bankomatów bzwbk jest bardzo ciekawa chyba sam się zastanowię czy nie wrócić do PKO

konto bankowe
Wszystko co trzeba wiedzieć o Darmowych Kontach Bankowych

paweł31

Sprawdź sobie konto w Inteligo, polecam http://wniosek.org/pkointeligo

awantula

To zależy od tego ile masz pieniędzy i czy chcesz zamrozić pieniądze czy tez mieć do nich cały czas dostęp. Polecam zapoznać się ze specjalistycznymi stronami internetowymi. pzdr;)

kucykzuza

Według mnie najlepsze konto na start to Konto 360 w banku Millennium. Wszystko jest darmowe. Ja mam takie i jestem bardzo zadowolona.

KasiaS23

polecam odwiedzić to ciekawe forum dyskusyjne wraz ze stroną na temat wielu rodzajów kont osobistych. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie
http://www.darmowekontowbanku.pl/
pozdrawiam

janczarek445

Jeśli to twoje pierwsze konto to właściwie w każdym banku dostaniesz świetne warunki, w 90% będą to darmowe konta z jakimiś niskimi progami zakupowymi kartą. Jak jesteś studentem, warto sie zainteresować getinem.

martysienka555

Ktoś wie, ile trzeba czekać na kartę w Milenium, gdy założyłam konto przez internet, a z kurierem już podpisałam wszystkie umowy?

fragles

Szukaj tam gdzie maja aktualnie najtaniej.

karol77

Jeżeli nie wiesz gdzie aktualnie jest najtaniej to poczytaj a tym portalu fajnie wszystko tłumaczą

lilirose12

Najlepiej sprawdzić ranking kont lub porównywarkę ofert. Ja polecam dwa darmowe konta - w Idea Banku i w Nest Banku wink

Cargo

Rankingi są najlepszą metodą, szczególnie że w wielu można trafić na czasowe promocje

makoma44

Zaciekawił mnie ten temat, ponieważ sama mam zamiar otworzyć swoje pierwsze konto i zastanawiam się, gdzie to po prostu zrobić.