arkzawiercie

: Wybór OFE

Porównaj i wybierz najlepszy OFE! Ranking OFE pomoże Ci porównać fundusze emerytalne pod względem najważniejszych kryteriów. Z poziomu rankingu możesz przejść bezpośrednio na formularz wniosku; jego wypełnienie zajmie Ci nie więcej niż 2-3 min. Stopy zwrotu w rankingu OFE wyliczane są na podstawie aktualnych wartości jednostek rozrachunkowych. Poniżej link:

http://profidoradca.systempartnerski.pl … index.html

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

ubezpieczenie

Odp: Wybór OFE

Zobacz tutaj:
http://www.cu.net.pl
http://www.emerytura-ofe-cu.pl/

conchita14

Odp: Wybór OFE

Oczywiście wybór tego właściwego OFE na pewno nie jest łatwy, aczkolwiek nie jest niemożliwy. Ja osobiście polecam stronę http://skarbiec-emerytura.pl gdzie na pewno znajdziemy ciekawą ofertę.

Polak446

Odp: Wybór OFE

Zasadniczo Amplico jest uznawane za solidnego partnera i dlatego też jak najbardziej w kwestii emerytury polecam stronę http://ptekb.pl z której dowiemy się wszystkiego na ten temat.

Pablito81

Odp: Wybór OFE

Na pewno trzeba brać pod uwagę wszelkie rankingi, gdyż one wiele mówią na temat kondycji poszczególnych OFE. Warto jednak zwrócić uwagę na te OFE, które od dawna utrzymują się w czołówce. Dlatego też polecam wejść na http://cuofe24h.pl i zapoznać się z ofertą, która tam się znajduje.