pazur.grzegorz

: Banki mogą zabrać samochód.

Jestem dłużnikiem ale zanim się nim stałem to prowadziłem całkiem dobrze zapowiadającą się firmę handlową. Już jej nie ma. Tak samo jak nie ma mojego samochodu który sprzedałem po normalnej cenie. Współpracuje z firmą, która zajmuje się negocjacją szeroko pojętą. Dzięki nim jeden z banków który chciał zabrać mi auto już w części spłacone i sprzedać za psie pieniądze na pokrycie mojego zobowiązania, zgodził się na sprzedaż tego samochodu prze zemnie. Dzięki temu miałem uregulowany dług i trochę gotówki na inne zobowiązania.

Zastanawiam się na chwile obecną czy naprawdę warto tak ryzykować jeżeli chodzi o te kredyty na samochody?

Pozdrawiam, jak macie jakieś prywatne pytania to piszcie pazur.grzegorz@onet.pl

anias

Odp: Banki mogą zabrać samochód.

Jak sie ma problemy ze zdolnoscia kredytowa nie nalezy brac zadnych kredytow w tym takze samochodowych

Tani kredyt hipoteczny: zdolność kredytowa, kredyty mieszkaniowe w pln i euro.

soho

Wcale się temu nie dziwię. Przecież to bank jest właścicielem danego samochodu dopóki my go nie spłacimy...

Izy123

W niektórych bankach nie wpisują cesji w dowodzie rejestracyjnym i można sprzedać szybko samochód ,i spłacić pozostałe raty. Można też ubiegać się o pożyczki na dowód lub pit (sporo takich ofert ostatnio) i takim sposobem wyrównać umowę z bankiem.

Ostatnio zmieniony przez Izy123 (2013-10-23 18:10:55)