stanka

: Ogrodnictwo

Dzień dobry, szukam pomysłu na ogród. Zaczęłam już przeglądać takie sklepy jak EuroOgród link , ale na razie to nie mam za bardzo pomysłów na to. W związku z czym będę zobowiązana, jeśli ktoś mi z was powie, co mogę mieć ,a czego nie. To mi znacznie ułatwi. Możecie także pokazać swoje ogrody, też będę z tego powodu szczęśliwa.

carna

Odp: Ogrodnictwo

Właściwie to rozumiem Cię doskonale. Też myślę o zakupach do domu, ale na razie średnio to idzie. Dlatego liczę, że jakoś porozmawiam z rodzicami i coś uda się osiągnąć. Na razie jednak sprawdzam, co i jak. Może gros bramy nawet im się spodobają. Zależałoby mi na tym, ale sama nic nie zrobię.

agness

Odp: Ogrodnictwo

A ja właśnie znalazłam firmę https://www.elnarsklep.pl/zylki-tnace-stihl
  i tak skoro tutaj jesteśmy przy tym temacie, to chciałabym się was podpytać - czy robiliście tam już zakupy i czy jesteście zadowoleni? Ja znalazłam u nich  żyłki tnące stihl, musiałabym takie kupić.

iwi2002

Odp: Ogrodnictwo

Próbowaliście uprawiać arbuzy w ogrodzie? Jeśli nie, to myślę, że warto spróbować. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Należy zawsze dbać o to, co je nasza rodzina. W ten sposób możecie mieć owoce, które są pozbawione chemicznych dodatków. Tutaj https://wystrojedomow.pl/arbuz-jak-upra … -ogrodzie/ można się wszystkiego dowiedzieć. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.