pmsady

: konta bankowe - porównanie

Porównaj konta bankowe w jednym miejscu, kilkanaście banków i kont do wyboru, szczegóły na http://www.banki-online.com.pl/kontaosobiste/

bankowiec

Odp: konta bankowe - porównanie

Dzięki, to przyda się, lubię takie zestawienie.

finansenaplus

Odp: konta bankowe - porównanie

Zakładając konto 360 stopni w Banku Millennium możesz otrzymać do 360zł zł zwrotu za płatności bezgotówkowe kartą i telefonem z darmową aplikacją BLIK.
Szczegóły tej promocji i tego jak dostać 360zł opisałem na blogu w wpisie.

Zastanawiałem się kiedyś ile czasu jest potrzebne, aby stać się dobrym w tym, co się robi. Czytając na ten temat w internecie doszedłem do wniosku, że trzeba praktykować daną rzecz jak najdłużej. Jednocześnie dokształcając się w nowych rozwiązaniach. Podczas audytu w ING Banku opinie na temat jakości obsługi różniły się pośród różnych grup wiekowych. Użytkownicy konta osobistego oraz innych produktów powiązanych nie raz wypowiadali się na forach. Będąc również osobą korzystającą z nowoczesnych rozwiązań elektronicznych. Jest to bardzo rozwojowy trend w sektorze. Choć instytucje finansowe twierdzą, że jest inaczej to bankowość mobilna jest tylko kolejną formą bankowości elektronicznej. Pozwalającej na ograniczenie opłat dla rachunku osobistego oraz produktów oszczędnościowych. Przekonałem się o tym, gdy mogłem założyć konto w ing za pomocą kuriera wnioskiem przez Internet. Więc powiem, wprost, że część konkurencji została w tyle. Głównie z powodu tego, iż podwyższono prowizje, które są naliczane za użytkowanie kont. Takie działania nie mogły pozostać nie zauważone. Wiele osób zagłosowało nogami i zmieniło bank na inny. Przeniesienie produktów albo ich zamknięcie możliwe są w wielu przypadkach online. Stąd tak duże migracje po wprowadzaniu albo podnoszeniu stawek nie lubianych opłat. Tutaj ING Bank Śląski jest jednym na najlepszych wyborów na rynku moim zdaniem. Proces ten rozpoczął się od decyzji rządowych i to przez partię rządzącą mamy wyższe koszty prowadzenia rachunków bankowych. Pamiętacie jak kilkukrotnie obniżano stawki iterchange? To właśnie zmniejszenie prowizji z tytułu płatności kartami było punktem zapalnym. Instytucje finansowe musiały przerzucić część tych opłat na klientów. Na szczęście nie wszystkie banki zrobiły to w takim stopniu. Zaś gwoździem do trumny okazał się podatek bankowy przegłosowany w ekspresowym tempie w sejmie. Za jego sprawą instytucje finansowe zaczęły płacić dodatkowy haracz do budżetu. Jak wiadomo koszty są zawsze przerzucane na klientów, więc stawki prowizyjne szybko poszły w górę. Politycy udawali, że nie widzą problemu i to nie ich wina. Jednak rzeczywistość jest inna i warto ją znać.

Opis profilowy jest moim zdaniem dobrym miejscem, aby o tym wspomnieć i przedstawić swoje spojrzenie na sytuację. Wracając do sedna założyć konto w ING Banku Śląskim można bez problemu online. Instrukcje znajdziesz na najlepszych blogach finansowych w sieci. Forum ma szerokie grono odbiorców, więc moja wypowiedź może być chociaż po części opiniotwórcza. Dokładnie 30 stycznia bank rozesłał do swoich klientów poprzez mail nową wiadomość.