michalskij

: Karta kredytowa plusy i minusy

Witam. Zastanawiam się nad kartą kredytową i bardziej jestem za nią niż przeciw. Chciałem od was usłyszeć jakieś informacje na jej temat czy warto czy może jednak dać sobie spokój? Bo nie chce sobie narobić jakiś niepotrzebnych długów. Pomóżcie w podjęciu decyzji.

zyciefinansowe

Odp: Karta kredytowa plusy i minusy

Jeśli miałbym ci doradzić to przede wszystkim podchodź do wszystkiego z głową. Bo tak karta kredytowa co warto wiedzieć zarówno plusy i minusy ma. Przede wszystkim pozwala nam na kupno tego co się nam spodoba, jednak z drugiej strony można tak popłynąć że bardzo szybko przekroczymy swój limit karty. Także przed decyzją proponuję trochę o tym poczytaćsmile

http://zyciefinansowe.pl/ Wszystko w pigułce o kredycie konsolidacyjnym, hipotecznym, wkład własny, jak zwiększyć zdolność kredytową. Zapraszam:)

sovanna

Odp: Karta kredytowa plusy i minusy

Od niedawna stałem się posiadaczem karty kredytowej, którą zamówiłem przez internet, korzystając ze strony https://www.santanderconsumer.pl/karty- … ort,2.html . Uważam, że korzystanie z karty kredytowej wcale nie musi być czymś ryzykownym, jeżeli w rozsądny i odpowiedni sposób potrafimy się nią posługiwać. Myślę, że karta kredytowa może być dobrym rozwiązaniem zarówno podczas zaspakajania większych potrzeb, jak i przy dokonywaniu drobnych zakupów.

Ostatnio zmieniony przez sovanna (2018-05-02 11:19:05)

jasiek5

Odp: Karta kredytowa plusy i minusy

Jak dla mnie karta kredytowa ma same plusy smile Nie mamy obawy, że zabraknie nam $ smile a koszt? to koszt, nic nie jest za darmo..

JM1987

Odp: Karta kredytowa plusy i minusy

karta kredytowa to niebezpieczne narzędzie, zwłaszcza, jeśli kiepski jesteś ze spłacaniem zobowiązań. Jeśli spłacasz swoje zobowiązania w terminie, to karty nie musisz się bać. Mi osobiście nie raz ona uratowała życie smile

OlkaR

Odp: Karta kredytowa plusy i minusy

Jak się pilnuje spłat i zaciąga taką kartę z głową to warto, tym bardziej że bardzo często ten produkt udzielany jest na mega korzystnych warunkach.