tobiaszer

: Pożyczka na inwestycje w internecie?

Co myślicie o pożyczaniu środków na inwestycje, jaką firmę wybrać?
Natrafiłem niedawno na ciekawą recenzję produktów inwestycyjnych oraz zarobkowych dostępnych online. Jednak nie mam wystarczającej ilości środków finansowych na tę inwestycję. Myślę, że powinienem posiłkować się pożyczką gotówkową, pozwalającą mocniej rozwinąć skrzydła. Razem w moimi oszczędnościami mógłbym wtedy zainwestować w jakiś ciekawy biznes. Nie interesują mnie lokaty i inne produkty, które po odliczeniu inflacji nie dają zysku.

Chcę zarabiać przyzwoite pieniądze, godzę się na nieco wyższy poziom ryzyka. Czytałem na blogu o zarabianiu w internecie http://osiagnieszto.pl/jak-zarabiac-przez-internet/ dość ciekawe porady. Wiem, że jeśli ktoś pracuje na etacie 20 czy 30 lat i nic w tym czasie nie zmienił w swoim życiu to raczej już nic nie zmieni. Dlatego nie będę polemizował z takimi ludźmi, którzy nie są nastawieni na zwycięstwo. Ciężko będzie zmienić przekonania takiej osoby do zmiany sposobu myślenia. Jeśli chcesz zarabiać, inwestować i bogacić się to musisz szukać osób, które coś robią już w tym kierunku. Nie tylko narzekają na pracę, rozmawiają tylko jej zmianie, ale nic nie robią, aby stać się wolnymi.

Tymczasem wolność finansową może dać praca online albo otworzeniu własnego biznesu, firmy itd. Mentorzy, którzy już to robią, to są osoby, które mogą stać się twoimi partnerami w biznesie. Przyznam, że ludzie, którzy są już na wyższym poziomie niż ja, najskuteczniej mnie motywują do aktywnego działania. Mam tutaj na myśli nie tylko nowoczesne start-upy umożliwiające zarabianie w internecie, lecz również tradycyjne sposoby na prowadzenie biznesu i marketing.

sedno

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

W banku bym wziął w chwilówce raczej nie.

tobiaszer

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

Niestety pozabankowe to podwyższone ryzyko i nie mam na myśli takiej.

sedno

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

I bardzo dobrze ;-)

tobiaszer

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

Też tak uważam.

bankowiec

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

Może pożyczyć od znajomych?

kola2

Odp: Pożyczka na inwestycje w internecie?

z tymi pożyczkami, zwłaszcza na takie inwestycję to raczej bym się wstrzymał. Im mniej mamy obciążeń finansowych tym lepiej moim zdaniem.