michalskij

: Generali OC na nowy rok

Czy myślicie, że warto będzie ubezpieczyć się w Generali jeśli chodzi o OC? Szukam różnych rozwiązań, ale to wydaje się jednym z ciekawszych.

bankowiec

Odp: Generali OC na nowy rok

Dziękuje za zwrócenie uwagi na forum, dzięki czemu poprawiłem recenzję konta aby była aktualna i zawierała tylko sprawdzone opinie na temat tego produktu. Dodam, że jak na razie tragedii nie ma w tym banku, zobaczymy co będzie jeszcze dalej. Bank zdecydował się jeszcze w tym roku utrzymać warunki braku opłat za konto do co najmniej grudnia.

Wartości na forum podaje dla konta oszczędnościowego dostępnego online. Jeśli jako nowy klient dopiero teraz rozpoczynasz współpracę z opisywanym tutaj bankiem to przygotowano dla Ciebie konto, na którym będziesz mógł trzymać oraz przelewać przez Internet swoje pieniądze, zarabiać, wydawać płacąc kartą i mieć w każdej chwili do nich nieograniczony dostęp. Daje Ci bardzo wysokie oprocentowanie w stosunku do konkurencji już na starcie. Od pierwszego dnia i wpłaty oszczędzania pieniądze na rachunku będą oprocentowane na 3% do kwoty 50 tys. złotych, a dla każdej zaoszczędzonej złotówki powyżej tej wspomnianej kwoty oprocentowanie już jest niższe i wynosić będzie 2,5%.

karol77

Odp: Generali OC na nowy rok

Moim zdaniem przed wyborem ubezpieczenia warto to wczesnej dobrze przemyśleć i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie, poczytajcie np tutaj http://www.oc-online24.pl