michalskij

: OC ubezpieczenie na 2016 rok

Siemanko. Planuję niebawem auto ubezpieczyć. Zastanawiam się czy warto szukać w internecie różnego rodzaju ubezpieczeń OC i AC na 2016 rok. Możecie coś ciekawego polecić?

karol77

Odp: OC ubezpieczenie na 2016 rok

Każdy chciałby na ubezpieczeniu komunikacyjnym zaoszczędzić jak najwięcej, a przy tym korzystać z kompleksowej ochrony finansowej ubezpieczyciela. Ubezpieczenie nie musi być drogie, aby zapewniało najlepszą dla kogoś ochronę, ale trzeba mieć również świadomość, że najtańsze polisy Autocasco nie zaoferują tak samo dobrych warunków jak te droższe AC. Oczywiście najłatwiej można zaoszczędzić na składce OC, ponieważ zakres polisy OC jest regulowany ustawowo, ubezpieczający się nie musi się o to martwić i może spokojnie zasugerować się ceną. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, jak szybko przebiega u danego ubezpieczyciela proces likwidacji szkody, aby roszczenia osoby poszkodowanej w wypadku zostały jak najszybciej i sprawiedliwie zaspokojone. Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu mechanicznego, jesteś ustawowo zobowiązany do zawarcia umowy odpowiedzialności cywilnej to, Ubezpieczenie OC w Gothaer jest dla Ciebie. Firma posiada jedną z najszerszych ofert ubezpieczeń towarzyszących ubezpieczeniu OC , co znalazło potwierdzenie w zajęciu trzeciego miejsca w w rankingu Polskiej Izby Motoryzacji. Ofertę sprawdź na stronie https://www.gothaer.pl/

sovanna

Odp: OC ubezpieczenie na 2016 rok

Ja polecam firmę, w której sama ubezpieczyłam swój samochód czyli http://www.mtu24.pl/ Istnieje wiele czynników kształtujących wysokość składki obowiązkowego ubezpieczenia OC, ale warto mieć świadomość, że im bardziej doświadczony kierowca, tym niższa składka. Bardzo ważne jest też to, że każda firma ubezpieczeniowa we własnym zakresie szacuje ryzyko ubezpieczeniowe, co z kolei przekłada się na koszty. Przy OC warto kierować się głównie jak najniższą ceną, bo zakres ubezpieczenia jest w zasadzie wszędzie taki sam.