finansenaplus

: Zyskaj 360zł za płatności bezgotówkowe kartą od Banku Millennium

Ciekawa promocja.

Ostatnio zmieniony przez finansenaplus (2018-11-16 17:30:26)

paweł31

Odp: Zyskaj 360zł za płatności bezgotówkowe kartą od Banku Millennium

Czy bank Millennium pobiera jakąś prowizję od płatności BLIK?

Więc pomyślałem, że nie będę kierował się stronniczymi reklamami w TV i założę konto osobiste, które polecą mi forumowicze. Sam też trochę szukałem w sieci i znalazłem recenzję zawierającą opis ekonta w mbanku, w której autor przedstawia wady i zalety rachunku. Co myślicie o ekoncie albo ekoncie mobilnym w mbanku jako pierwszym ROR dla osoby rozpoczynającej pracę? Dodam że zależy mi na koncie i karcie bez nadmiernych opłat. smile Może macie jakieś inne propozycje, albo ktoś może dodać tutaj swoją opinię o ekoncie mobilnym w mBanku?
Rozważę także inne konta bankowe, jeżeli podacie ich nazwy. Odświeżone logo i marka to nowy mbank opinie klientów możesz sprawdzić samodzielnie. Wyjaśniam, że otworzenie rachunku i akceptacja umowy poprzez przelew z innego banku jest możliwe wyłącznie dla rachunku indywidualnego. Przelew aktywacyjny musi być wykonany z rachunku, którego jedynym posiadaczem jest osoba chcąca otworzyć rachunek w mBanku. Rachunek ten musi być prowadzony w banku na terenie RP. Wiem że ekonto w mbanku opinie nadal ma bardzo dobre na forach. Nie jest możliwe wykonanie przelewu aktywacyjnego z banku należącego do grupy BRE Banku S.A. Odpowiadając na Pana ostatnie, trzecie pytanie informuję, że każdy posiadacz karty realizuje swoje własne limity kwotowe zwalniające z opłaty miesięcznej za kartę. Dwie karty zostaną wydane do rachunku jeśli oczywiście każdy z posiadaczy chęć jej posiadania i ją zamówi. W czasach powszechnego dostępu do mobilnej bankowości internetowej wielu z nas nadal zadaje sobie pytanie. Instrukcja pod powyższym odnośnikiem pozwala przejść przez cały proces łatwo i otworzyć konto. Korzystając z gotowych podpowiedzi zakładania eKonta nie tylko unikniemy ukrytych opłat, ale także wybierzemy do konta produkty i usługi dopasowane do naszych potrzeb. Pod tym względem mbank jest dość dobrym bankiem pod względem jakości obsługi. Wiem że wiele blogów finansowych dość dokładnie omawia tabelę opłat dla ekonta osobistego, zarówno w wersji standard jak i plus.

Ostatnio zmieniony przez paweł31 (2018-08-18 22:33:37)

finansenaplus

paweł31 napisał:

Czy bank Millennium pobiera jakąś prowizję od płatności BLIK?

Millennium nie pobiera żadnych prowizji od płatności Blikiem, jest to darmowa opcja.

goska96

O, dzięki za info!

finansenaplus

goska96 napisał:

O, dzięki za info!

Nie ma sprawy ;-)