arkzawiercie

: Sprawdź swój BIK - za darmo i w 15 minut!

Sprawdź swój BIK!
* Raport BIK w Koncie Próbnym za 0 zł
* dostęp do historii kredytowej za 0 zł
* z dobrą historią w BIK: tańszy kredyt, karta kredytowa i ubezpieczenie
* pobierz swój certyfikat wiarygodności kredytowej BIK Pass, teraz za 0 zł
>>>sprawdź<<<

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu http://kredytyonline.hpu.pl

Gigawat

Odp: Sprawdź swój BIK - za darmo i w 15 minut!

Słyszałem też, że w niektórych bankach można sprawdzić za darmo swój BIK, czy to prawda? Chyba w banku ING tak można zrobić.

pawel2

Z pożyczkami trzeba ostrożnie. Nie wiem czy wiesz że jest Polska na liście bankrutów. Znaleźliśmy się w bardzo dla nas niechlubnym klubie 21 państw, które teraz albo niebawem mogą stać się praktycznie niewypłacalne. Ranking opublikował serwis Business Insider. Ryzyko niespłacenia długów zaciągniętych przez państwo dobrze ilustrują notowania CDS-ów.
W tym rankingu znalazła się także oprócz Polski Hiszpania, Wietnam, Chorwacja, Liban, Ukraina, Argentyna, Irlandia, Portugalia, Wenezuela i Grecja. Kraje podane w kolejności od 10 miejsca (zagrożenie bankructwem) do 1 miejsca (prawie bankrut). Grecy nie spełniają wyśrubowanych wymogów uzdrowienia finansów dlatego to 100 mld $ które otrzymali ma im zostać zabrane. Kraj próbuje ratować się prywatyzacją portów i innych gałęzi przemysłu.
A tymczasem Polska... wspominałem o tym na moim profilu https://plus.google.com/u/0/111339711794394286516
Polska to kraj jak każdy inny, nie zapomnę tej mapki europy gdy Tusk popisywał się że w dobie kryzysu mamy jako jedyni w Europie dodani przyrost PKB a tu teraz taka wpadka. Ciekawe kto zapłaci za ten krach i dlaczego właśnie my..."?

Ostatnio zmieniony przez pawel2 (2015-11-14 12:16:43)

Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza takie, których nie planowaliśmy wcześniej.
Dochodzenie do celu finansowego jak i życiowego wymaga dużo wiedzy, samodyscypliny i zaparcia.
Najlepszy czas na zmiany jest właśnie teraz.

konkol

BIK dobrze sprawdzić przed aplikacją w banku. Lepiej wcześniej wiedzieć na czym się stoi.