kati

: Delegacja

Witajcie. Niedługo wybieram się na delegację, wyjazd ma trwać co prawda tylko trzy dni, cel podróży: Warszawa. Zawsze to nasz pracodawca (bank) organizował nam noclegi, a teraz musimy się tym zająć we własnym zakresie. Mam z tym olbrzymi problem, możecie mi polecić jakiś dobrej klasy hotel w pobliżu centrum? Szukałam troszkę na własną rękę za pośrednictwem  m.in. tej strony: http://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/, ale jak sie pewnie doskonale orientujecie ciężko jest się na coś zdecydować jak się nie zna dokładnej topografii miasta. Musiałabym najpierw dokładnie przeanalizować przeanalizować lokalizację, poczytac opinie o hotelach, a na to potrzeba czasu. Dlatego właśnie prosze Was o opinię i ewentualne namiary. Tak będzie szybciej i po prostu sprawniej dla mnie. Nieco szersza opinia o danym hotelu bardzo mile widziana.

aleksy

Odp: Delegacja

W razie czego jak by ktoś miał podobny problem to polecam wejść na booking. A jeśli chodzi, że nie za bardzo zna się miasto, to zawsze można do miejsca szkolenia dojeżdżać taksówką. I tak po powrocie z delegacji pieniądze za wszystkie paragony, które przedstawimy firmie z wyjazdu zostaną nam zwrócone. Czasem firma posiada też karty płatnicze, którymi sie posługuję pracownik w czasie wyjazdu w delegację