Fajny19

: Przekleństwo kart.

Wielu ludzi boi się kart kredytowych, ale trzeba przyznać, że nie każdy potrafi z niej korzystać. Wiele na ten temat możemy dowiedzieć się ze strony http://twoja-karta-kredytowa.pl którą polecam. Strona pomoże nam uniknąć niepotrzebnych błędów.

sovanna

Odp: Przekleństwo kart.

Ja właśnie nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób obawia się posiadania kart kredytowych. Przecież nie musimy tych pieniędzy od razu wydawać, możemy je wydawać tylko wtedy, gdy mamy nagłe wydatki finansowe. Jest to nie tylko wygodniejsze od klasycznego kredytu gotówkowego, ale moim zdaniem również tańsze, bo niektóre banki oferują określony okres bez odsetkowy. Np. w przypadku tej karty https://www.santanderconsumer.pl/karty- … rkt,5.html jest to aż 54dni bez odsetek, czyli praktycznie 2 miesiące, podczas których nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. No może poza opłatą za kartę.

zyciefinansowe

Odp: Przekleństwo kart.

Na pewno Karta kredytowa jest dużym udogodnieniem ponieważ mamy tą możliwość że w każdej chwili możemy sobie kupić to co nam się podoba. Jednak też należy uważać żeby szybko przez nią nie popaść w długi. Kiedyś nawet znalazłam ciekawy artykuł o tym: karta kredytowa co warto wiedzieć Możecie sobie zerknąć

http://zyciefinansowe.pl/ Wszystko w pigułce o kredycie konsolidacyjnym, hipotecznym, wkład własny, jak zwiększyć zdolność kredytową. Zapraszam:)

michalskij

Odp: Przekleństwo kart.

karta kredytowa może mieć równiez swoje plusy np. dzięki niej możemy zwiększyć sobie naszą zdolność kredytowąsmile

HW2010

Odp: Przekleństwo kart.

karta kredytowa, jak wszystko inne ma swoje plusy i minusy, ale ja uważam, że warto ją mieć. Nie jest nigdzie powiedziane, że musisz wydać każdego miesiąca całą kasę... wydajesz wtedy, kiedy potrzebujesz. A jeśli spłacasz w terminie, to jaki problem?