wilaster

: Fundusze na przyszłe życie.

Trzeba zadbać o to, aby na naszej emeryturze nie było kłopotów. Warto zainwestować dzisiaj, aby potem mieć z czego korzystać. Wiele ciekawych informacji znajdziemy na http://e-funduszeemerytalne.pl a to niewątpliwie jest jedna z ważniejszych kwestii w naszym życiu.

conchita14

Odp: Fundusze na przyszłe życie.

Powiedzmy sobie szczerze, że sam II filar i emerytura z ZUS to nie będą zbyt duże kwoty. Warto pomyśleć jednak nad tym, aby były one jak największe. Osobiście w tym miejscu polecam stronę http://skarbiec-emerytura.pl gdzie znajdziemy dosyć ciekawą propozycję.

Pablito81

Odp: Fundusze na przyszłe życie.

Przede wszystkim jeśli mówimy o II filarze, to trzeba skupić się tylko i wyłącznie na kilku czołowych. Do tych z pewnością możemy zaliczyć Avivę. Nieco więcej na jej temat znajdziemy na stronie http://cuofe24h.pl na którą to stronę zapraszam.

karol77

Odp: Fundusze na przyszłe życie.

Fundusze działające na całym świecie mają bardzo różne koncepcje, cele oraz metody dochodzenia do tych celów. Dlatego wrzucenie wszystkich tych podmiotów do jednego worka z napisem fundusze mija się kompletnie z celem. Aby dokonać prawidłowego wyboru polecam przeczytać http://funduszebest.blogpro.pl/